poniedziałek 19 sierpnia 2019

Emilii, Julinana, Konstancji

reklama

Warsztaty świąteczne w muzeum

Warsztaty świąteczne w muzeum
 

Tradycyjnie jak co roku Muzeum Miasta Turku zorganizowało warsztaty bożonarodzeniowe dla dzieci. Święta Bożego Narodzenia, to święta magiczne najbardziej rodzinne, kolorowe i szczególne.

Zajęcia prowadzone były od 3.12.2018 do 14.12.2018. W tym roku dzieci ze Szkół Podstawowych z Turku i powiatu pod okiem pracowników muzeum-Katarzyny Kasprzak i Joanny Markiewicz, wykonywały choinki ze styropianowego stożka ozdobione metodą wstążkową. Na koniec gotowe już choinki, uczestnicy ozdabiali kolorowymi guzikami, które posłużyły za bombki.

reklama

Dzieci miały okazję poczuć klimat nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, poprzez wspólne kolędowanie w trakcie wykonywania przepięknych choinek. Własnoręcznie zrobione choinki dzieci zabierały ze sobą, mogąc obdarować nimi swoich najbliższych.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzony czas.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Wideo: Spektakularne zakończenie ALSA! Czyli...

Wideo: Spektakularne zakończenie ALSA! Czyli jak...

12 sierp.

"Cuda, wianki..." u władysławowskiej Koniczynki

17 lip.
Animacje dla dzieci kończą trzydniowy Festiwal...

Animacje dla dzieci kończą trzydniowy Festiwal Ognia...

7 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama