poniedziałek 21 października 2019

Celiny, Hilarego, Janusza

reklama
Wzorek

Jasełka w Szkole Podstawowej nr 4 w Turku

Jasełka w Szkole Podstawowej nr 4 w Turku
 

Boże Narodzenie to najpiękniejszy i najbardziej oczekiwany okres w roku. Zgodnie z wielowiekową tradycją obchodzimy je niezwykle uroczyście. W Szkole Podstawowej nr 4 w Turku w piątek tj. 21.12.2018 roku odbyły się jasełka pt.„ Boże Narodzenie opowiadane przez dzieci”.

Ciekawy scenariusz z głębokim przesłaniem, piękne dekoracje i kostiumy oraz kolędy i świąteczne piosenki złożyły się na całość wspaniale wprowadzającą w nastrój Bożego Narodzenia. Przesłanie tegorocznych jasełek skłoniło nas do refleksji, że Chrystus przychodzi do nas w różny sposób i w miejscach często zaskakujących. Jednak wiele zależy od samego człowieka czy Jezusa odkryje i przyjmie. W przedstawieniu występowały dzieci z klas piątych i czwartych oraz dzieci z klas młodszych, które swoim aktorstwem przeniosły nas w świąteczny klimat.

reklama

Na zakończenie nie zabrakło życzeń kierowanych do nauczycieli, wychowawców oraz pracowników administracji i obsługi.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Miejskie Obchody Dnia Edukacji Narodowej

Miejskie Obchody Dnia Edukacji Narodowej

15 paźd.
Obchody szkolnej 40-tki w SP4

Obchody szkolnej 40-tki w SP4

14 paźd.
Największa Lekcja WF w ramach Europejskiego...

Największa Lekcja WF w ramach Europejskiego Tygodnia...

30 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama