niedziela 16 czerwca 2019

Aliny, Anety, Benona

reklama

Jasełka w Szkole Podstawowej nr 4 w Turku

Jasełka w Szkole Podstawowej nr 4 w Turku
 

Boże Narodzenie to najpiękniejszy i najbardziej oczekiwany okres w roku. Zgodnie z wielowiekową tradycją obchodzimy je niezwykle uroczyście. W Szkole Podstawowej nr 4 w Turku w piątek tj. 21.12.2018 roku odbyły się jasełka pt.„ Boże Narodzenie opowiadane przez dzieci”.

Ciekawy scenariusz z głębokim przesłaniem, piękne dekoracje i kostiumy oraz kolędy i świąteczne piosenki złożyły się na całość wspaniale wprowadzającą w nastrój Bożego Narodzenia. Przesłanie tegorocznych jasełek skłoniło nas do refleksji, że Chrystus przychodzi do nas w różny sposób i w miejscach często zaskakujących. Jednak wiele zależy od samego człowieka czy Jezusa odkryje i przyjmie. W przedstawieniu występowały dzieci z klas piątych i czwartych oraz dzieci z klas młodszych, które swoim aktorstwem przeniosły nas w świąteczny klimat.

reklama

Na zakończenie nie zabrakło życzeń kierowanych do nauczycieli, wychowawców oraz pracowników administracji i obsługi.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Złoto dla siatkarki z Turku. Patrycja Szewczyk...

Złoto dla siatkarki z Turku. Patrycja Szewczyk w...

21 maj.
List do Ósmoklasistów SP4 Turek

List do Ósmoklasistów SP4 Turek

15 kw.
Podium dla siatkarek z

Podium dla siatkarek z "Czwórki" na turnieju w Kole

21 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama