środa 22 maja 2019

Emila, Neleny, Romy

reklama

PTTK Turek z Najlepszą Ofertą Turystyczną 2018

PTTK Turek z Najlepszą Ofertą Turystyczną 2018
 

W dniu 22 grudnia 2018 roku w zarządzie Głównym PTTK w Warszawie odbyło się rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego Konkursu dla Oddziałów PTTK na Najlepszą Programową Ofertę Turystyczną w 2018r. dla Niepełnosprawnych Turystów i Krajoznawców.

W tym roku I miejsce w Polsce zdobył nasz Oddział PTTK w Turku, na ten sukces złożyła się wspólna praca kadry programowej PTTK naszego oddziału oraz współpraca ze szkołami i instytucjami.

reklama

Nagrodę w imieniu Oddziału PTTK Turek odbierali: Prezes Oddziału – Dariusz Grajkowski, Mirosław Piekarczyk oraz Witold Grajkowski.

Wszystkim za wkład pracy, pomoc oraz zaangażowanie w imieniu Zarządu Oddziału PTTK w Turku oraz swoim własnym bardzo gorąco dziękuje, a w szczególności; Miastu Turek, Gminie Turek, Gminie Brudzew, Nadleśnictwu Turek, Muzeum Miasta Turek im. J. Mehoffera, Zespołowi Szkolno – Przedszkolnemu w Słodkowie, Szkole Podstawowej nr 4 w Turku im. Gen. M. Smorawińskiego, Szkole Podstawowej w Galewie z Filią w Chrząblicach, Szkole Podstawowej w Cisewie, im. K. Makuszyńskiego, Szkole Podstawowej w Turkowicach im. M. Konopnickiej, Państwowej Straży Pożarnej w Turku, Powiatowej Komendzie Policji w Turku, Ochotniczej Straży Pożarnej w Brudzewie, Ochotniczej Straży Pożarnej w Chrząblicach, Ochotniczej Straży Pożarnej Turku, Ochotniczej Straży Pożarnej Turkowicach, Ochotniczej Straży Pożarnej w Szadowie, Gminne Koło TPD w Galewie, Gminnemu Ośrodkowi Kultury „WOZOWNIA” w Kolnicy.

materiał nadesłany

reklama

 

Podobne artykuły

A. Wojtkowiak: Im się to należy

A. Wojtkowiak: Im się to należy

17-05-2018
Turek: Urząd dostosowany do potrzeb osób...

Turek: Urząd dostosowany do potrzeb osób...

17-02-2018
Ułatwią niepełnosprawnym dostęp do sportu?...

Ułatwią niepełnosprawnym dostęp do sportu? Jasak...

27-06-2016

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama