niedziela 05 lipca 2020

Antoniego, Bartłomieja, Karoliny

reklama

PTTK Turek z Najlepszą Ofertą Turystyczną 2018

PTTK Turek z Najlepszą Ofertą Turystyczną 2018
 

W dniu 22 grudnia 2018 roku w zarządzie Głównym PTTK w Warszawie odbyło się rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego Konkursu dla Oddziałów PTTK na Najlepszą Programową Ofertę Turystyczną w 2018r. dla Niepełnosprawnych Turystów i Krajoznawców.

W tym roku I miejsce w Polsce zdobył nasz Oddział PTTK w Turku, na ten sukces złożyła się wspólna praca kadry programowej PTTK naszego oddziału oraz współpraca ze szkołami i instytucjami.

reklama

Nagrodę w imieniu Oddziału PTTK Turek odbierali: Prezes Oddziału – Dariusz Grajkowski, Mirosław Piekarczyk oraz Witold Grajkowski.

Wszystkim za wkład pracy, pomoc oraz zaangażowanie w imieniu Zarządu Oddziału PTTK w Turku oraz swoim własnym bardzo gorąco dziękuje, a w szczególności; Miastu Turek, Gminie Turek, Gminie Brudzew, Nadleśnictwu Turek, Muzeum Miasta Turek im. J. Mehoffera, Zespołowi Szkolno – Przedszkolnemu w Słodkowie, Szkole Podstawowej nr 4 w Turku im. Gen. M. Smorawińskiego, Szkole Podstawowej w Galewie z Filią w Chrząblicach, Szkole Podstawowej w Cisewie, im. K. Makuszyńskiego, Szkole Podstawowej w Turkowicach im. M. Konopnickiej, Państwowej Straży Pożarnej w Turku, Powiatowej Komendzie Policji w Turku, Ochotniczej Straży Pożarnej w Brudzewie, Ochotniczej Straży Pożarnej w Chrząblicach, Ochotniczej Straży Pożarnej Turku, Ochotniczej Straży Pożarnej Turkowicach, Ochotniczej Straży Pożarnej w Szadowie, Gminne Koło TPD w Galewie, Gminnemu Ośrodkowi Kultury „WOZOWNIA” w Kolnicy.

materiał nadesłany

reklama

 

Podobne artykuły

Parkował na miejscach dla niepełnosprawnych bez...

Parkował na miejscach dla niepełnosprawnych bez...

30 czerw.
Nowy bus dla niepełnosprawnych z  Warsztatów...

Nowy bus dla niepełnosprawnych z Warsztatów Terapii...

02-12-2019
Zwykły sport Niezwykłych ludzi czyli sukcesy...

Zwykły sport Niezwykłych ludzi czyli sukcesy...

09-07-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama