DNI TURKU I GMINY TUREK 2019

czwartek 20 czerwca 2019

Bogny, Rafaeli, Rafała

reklama

Zostań burmistrzem przez jeden dzień

Zostań burmistrzem przez jeden dzień
 

W tym roku już po raz trzeci, Burmistrz Romuald Antosik odda „Dzień w fotelu Burmistrza Turku” na licytację podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Tegoroczny finał WOŚP odbywać się będzie w niedzielę, 13 stycznia 2019 r. W tym roku już po raz trzeci będzie można wylicytować „Dzień w fotelu Burmistrza Turku”.

reklama

Osoba, która wylicytuje „dzień w fotelu Burmistrza Turku”, będzie miała okazję poznać turkowski Urząd Miejski, pracę urzędników i oczywiście najważniejszego z nich, czyli Burmistrza Miasta Turku. Zwycięzca będzie miał do dyspozycji gabinet z sekretariatem oraz samochód służbowy. W ramach swoich obowiązków, jednodniowy burmistrz m.in. zwizytuje miejskie jednostki organizacyjne i skontroluje przebieg prac na miejskich inwestycjach. Termin „odbioru” nagrody czyli dzień sprawowania władzy w mieście i wszystkie szczegóły, zostaną ustalone indywidualnie ze zwycięzcą licytacji.

„Dzień z życia Burmistrza Turku” po raz pierwszy podczas finału w 2017 roku za sumę 4.000 zł wylicytiował Antoni Karolak, zaś w 2018 zwycięzcą licytacji został Dawid Włodarczyk, za kwotę 5.000 zł.

Wszystkich chętnych do wylicytowania fotela burmistrza zapraszamy w niedzielę,13 stycznia 2019 r. na godz. 17.00 do Miejskiego Domu Kultury.

reklama

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Podziękowanie Turkowskiego Sztabu WOŚP za...

Podziękowanie Turkowskiego Sztabu WOŚP za tegoroczny...

21 st.
Malanów zebrał podczas finału WOŚP 15 717.08 zł

Malanów zebrał podczas finału WOŚP 15 717.08 zł

14 st.
Halowy Turniej Charytatywny dla WOŚP w Słodkowie

Halowy Turniej Charytatywny dla WOŚP w Słodkowie

14 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama