poniedziałek 21 stycznia 2019

Agnieszki, Jarosława, Nory

reklama

Zostań burmistrzem przez jeden dzień

Zostań burmistrzem przez jeden dzień
 

W tym roku już po raz trzeci, Burmistrz Romuald Antosik odda „Dzień w fotelu Burmistrza Turku” na licytację podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Tegoroczny finał WOŚP odbywać się będzie w niedzielę, 13 stycznia 2019 r. W tym roku już po raz trzeci będzie można wylicytować „Dzień w fotelu Burmistrza Turku”.

reklama

Osoba, która wylicytuje „dzień w fotelu Burmistrza Turku”, będzie miała okazję poznać turkowski Urząd Miejski, pracę urzędników i oczywiście najważniejszego z nich, czyli Burmistrza Miasta Turku. Zwycięzca będzie miał do dyspozycji gabinet z sekretariatem oraz samochód służbowy. W ramach swoich obowiązków, jednodniowy burmistrz m.in. zwizytuje miejskie jednostki organizacyjne i skontroluje przebieg prac na miejskich inwestycjach. Termin „odbioru” nagrody czyli dzień sprawowania władzy w mieście i wszystkie szczegóły, zostaną ustalone indywidualnie ze zwycięzcą licytacji.

„Dzień z życia Burmistrza Turku” po raz pierwszy podczas finału w 2017 roku za sumę 4.000 zł wylicytiował Antoni Karolak, zaś w 2018 zwycięzcą licytacji został Dawid Włodarczyk, za kwotę 5.000 zł.

Wszystkich chętnych do wylicytowania fotela burmistrza zapraszamy w niedzielę,13 stycznia 2019 r. na godz. 17.00 do Miejskiego Domu Kultury.

reklama

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Podziękowanie Turkowskiego Sztabu WOŚP za...

Podziękowanie Turkowskiego Sztabu WOŚP za tegoroczny...

z dzisiaj
Malanów zebrał podczas finału WOŚP 15 717.08 zł

Malanów zebrał podczas finału WOŚP 15 717.08 zł

14 st.
Halowy Turniej Charytatywny dla WOŚP w Słodkowie

Halowy Turniej Charytatywny dla WOŚP w Słodkowie

14 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama