piątek 30 września 2022

Geraldy, Honoriusza, Wery

13°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Wyrok dla syna gwiazdy disco - polo

Wyrok dla syna gwiazdy disco - polo - foto:fakt.pl
foto:fakt.pl 

W pierwszych dniach stycznia 2019 roku Sąd Rejonowy w Turku skazał Daniela M. na karę grzywny w wysokości 3300 złotych. Wyrok nie jest prawomocny.

Lokalne i ogólnopolskie media śledzą poczynania syna znanego gwiazdora disco - polo . Jak podawaliśmy we wcześniejszych artykułach, Daniel M. był zatrzymany wiosną zeszłego roku za wszczynanie awantur w Russocisach, w domu przyszłych teściów. Przy Danielu M. znaleziono wówczas marihuanę.
To właśnie za tę sytuację (zakłócanie miru domowego Bogumiły i Arkadiusza G.) Sąd Rejonowy w Turku ukarał go karą grzywny w wysokości 3,300 i obciążył kosztami sądowymi.

reklama

Niestety do podobnych scen miało dojść tuż przed Sylwestrem, tym razem w mieszkaniu należącym do niedawno upieczonych małżonków w Wasilkowie. Sprawę bada białostocka prokuratura.  

Syn gwiazdora nie przyznaje się do winy, wydaje zaskakujące oświadczenie, w którym winą obarcza żonę oraz teściów. Pojawiają się kolejne artykuły na temat Daniela M.. Spekulacjom na temat zajścia oraz plotkom o nowożeńcach nie ma końca więc zapewne niedługo znów o nich napiszemy.

źródło: fakt.pl
AK

Podobne artykuły

Strzeleckie zmagania radnych i sołtysów z gminy...

Strzeleckie zmagania radnych i sołtysów z gminy...

27 lip.
Boże Ciało w gminie Władysławów. Wierni z Kun I...

Boże Ciało w gminie Władysławów. Wierni z Kun I...

17 czerw.
Szukasz przyjaciela na dobre i złe? Może czeka...

Szukasz przyjaciela na dobre i złe? Może czeka na...

8 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama