poniedziałek 17 czerwca 2019

Laury, Leszka, Marcjana

reklama

Wyrok dla syna gwiazdy disco - polo

Wyrok dla syna gwiazdy disco - polo - foto:fakt.pl
foto:fakt.pl 

W pierwszych dniach stycznia 2019 roku Sąd Rejonowy w Turku skazał Daniela M. na karę grzywny w wysokości 3300 złotych. Wyrok nie jest prawomocny.

Lokalne i ogólnopolskie media śledzą poczynania syna znanego gwiazdora disco - polo . Jak podawaliśmy we wcześniejszych artykułach, Daniel M. był zatrzymany wiosną zeszłego roku za wszczynanie awantur w Russocisach, w domu przyszłych teściów. Przy Danielu M. znaleziono wówczas marihuanę.
To właśnie za tę sytuację (zakłócanie miru domowego Bogumiły i Arkadiusza G.) Sąd Rejonowy w Turku ukarał go karą grzywny w wysokości 3,300 i obciążył kosztami sądowymi.

reklama

Niestety do podobnych scen miało dojść tuż przed Sylwestrem, tym razem w mieszkaniu należącym do niedawno upieczonych małżonków w Wasilkowie. Sprawę bada białostocka prokuratura.  

Syn gwiazdora nie przyznaje się do winy, wydaje zaskakujące oświadczenie, w którym winą obarcza żonę oraz teściów. Pojawiają się kolejne artykuły na temat Daniela M.. Spekulacjom na temat zajścia oraz plotkom o nowożeńcach nie ma końca więc zapewne niedługo znów o nich napiszemy.

źródło: fakt.pl
AK

Podobne artykuły

Wideo: Posiadał 10 kg amfetaminy! Teraz...

Wideo: Posiadał 10 kg amfetaminy! Teraz posiedzi 10...

11 czerw.
Dwóch 26-latków złapanych z narkotykami. Wpadli...

Dwóch 26-latków złapanych z narkotykami. Wpadli...

28 mrz.
Wideo: Nielegalna wytwórnia

Wideo: Nielegalna wytwórnia "Medycznej Marihuany"...

13 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama