poniedziałek 17 czerwca 2019

Laury, Leszka, Marcjana

reklama

Mistrzostwa Polski Karate Full Contact w Turku - turniej kwalifikacyjny

Mistrzostwa Polski Karate Full Contact w Turku - turniej kwalifikacyjny - foto: Robert Łajdecki
foto: Robert Łajdecki 

Już w najbliższą niedzielę w Hali Widowiskowo Sportowej w Turku odbędą się Mistrzostwa Polski Karate Full Contact, stanowić one będą jednocześnie kwalifikację do Mistrzostw Europy.

Organizatorzy zapraszają wszystkich na godzinę 12:00, gdzie po uroczystym otwarciu zostaną stoczone walki na czterech matach.

reklama

To już nie pierwsze zawody organizowane na terenie miasta i powiatu tureckiego, przez niezwykle prężnie działający Klub Sportów i Sztuk Walk w Turku. To wychowankowie tego klubu zdobywali wcześniej tytuły Mistrzów Polski Karate Kyokushin, przywozili medale z imprez międzynarodowych czy turniejów odbywających się w innych miastach Polski. Turniej to niezwykła szansa do zapoznania się z tą sztuką walki i podziwianie zmagań zawodników, które zapewne będą bardzo widowiskowe.

Patronat nad zawodami objął Burmistrz Turku Romuald Antosik. Niewątpliwie jest to historyczna impreza tego typu w Turku dlatego zapraszamy wszystkich mieszkańców.

AK

Mistrzostwa Polski Karate Full Contact w Turku - turniej kwalifikacyjny

Podobne artykuły

Sukces turkowskich karateków na II Pucharze...

Sukces turkowskich karateków na II Pucharze...

11 czerw.
Seminarium z technik interwencyjnych w Kaliszu

Seminarium z technik interwencyjnych w Kaliszu

3 czerw.
Zawodniczki z Turku na podium Mistrzostw Polski...

Zawodniczki z Turku na podium Mistrzostw Polski Oyama

30 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama