niedziela 26 września 2021

Cypriana, Justyny, Łucji

15°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Budowa karmników z Lokalną Grupą OTOP

Budowa karmników z Lokalną Grupą OTOP - foto: John Piekos / Getty Images
foto: John Piekos / Getty Images 

Już w najbliższą sobotę 9 lutego o godzinie 9:00 rozpocznie się spotkanie organizowane przez Turkowską Grupę Lokalną OTOP. Spotkanie to odbędzie się w siedzibie Nadleśnictwa Lasów Państwowych w Turku.

Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych, tych młodszych i starszych, którym nie jest obojętny los ptaków w czasie zimy. W trakcie spotkania dowiedzieć można się będzie w jaki sposób dokarmiać ptaki w czasie zimy, jak zbudować karmnik czy budkę lęgową a także jakie gatunki ptaków można zaobserwować w naszym lesie.

reklama

Wizyta w Nadleśnictwie rozpocznie się o godzinie 9:00 prelekcją na temat dokarmiania ptaków. Następnie, pod okiem specjalistów, będzie można nowo zdobytą wiedzę wykorzystać w praktyce i nauczyć się podczas warsztatów budowania budek lęgowych i karmników. Na zakończenie planowane jest dla wszystkich ognisko (jeśli ktoś ma ochotę może przynieść ze sobą kiełbaskę).

Zapraszamy na kolejne niezwykłe spotkanie przybliżające nam świat ptaków organizowane przez Turkowską Grupę Lokalną OTOP.

AK

Podobne artykuły

80. rocznica utworzenia przez Niemców Getta...

80. rocznica utworzenia przez Niemców Getta Czachulec

22 wrz.
Znajdź największego i pokaż jaki jesteś...

Znajdź największego i pokaż jaki jesteś "Kozak"!...

20 wrz.
Druhowie z OSP Turek wspierają zwierzęta w...

Druhowie z OSP Turek wspierają zwierzęta w...

5 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama