sobota 08 sierpnia 2020

Izy, Rajmunda, Seweryna

reklama

Przystań kolejny raz na fali! "Związek otwarty" przyciągnął tłumy

Przystań kolejny raz na fali!
 

Sobotni spektakl na scenie kameralnej Przystani można zapewne zaliczyć do sukcesów. „Związek otwarty”, który tam zagościł to grana na całym świecie komedia a aktorzy znajdujący się w obsadzie na co dzień występują na scenie Teatru im. W. Bogusławskiego w Kaliszu.

Śmiało można powiedzieć, że Przystań po raz kolejny osiągnęła sukces. Sala wypełniła się po brzegi i wszyscy świetnie się bawili. To zapewne utwierdziło organizatorów w tym, że podążają we właściwym kierunku, że w Turku brakowało do tej pory miejsca gdzie można obcować ze sztuką teatralną na najwyższym poziomie. Kolejny raz dbałość o poziom artystyczny zaowocowała.

reklama

Pani Maria Kur - Sulkowska nie kryła swego zadowolenia. Już wcześniejsze spektakle w Przystani cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. To niezwykle trudne zadanie aby w tak małym mieście stworzyć scenę, która będzie tętniła życiem i przyciągała widzów.

Najlepszym dowodem na to, że wieczór był udany były padające z widowni pytania  – kiedy następny spektakl? W marcu na scenie Przystani znów zawita spektakl „Urodziny Edwarda”. Możemy się również pochwalić, że grupa teatralna Poruszenie z tą sztuką wystąpi gościnnie w Teatrze na Peryferiach w Brzeźnie.

Do grupy teatralnej Poruszenie działającej przy Stowarzyszeniu Przystań mogą zgłaszać się wszyscy chętni. Mamy zamiar pisać własne sztuki i wystawiać je na naszej scenie ale to jest jeszcze w fazie planów..

reklama

Organizatorom serdecznie gratulujemy a wszystkich zainteresowanych zapewniamy, że będziemy informować o wszystkich spektaklach i innych wydarzeniach jakie będą miały miejsce w Przystani.

AK

Podobne artykuły

Teatralna przygoda w bibliotece

Teatralna przygoda w bibliotece

5 sierp.
I Ty możesz wspomóc rozwój Przystani!

I Ty możesz wspomóc rozwój Przystani!

26 kw.
Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek

Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek

10-12-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama