niedziela 24 luty 2019

Boguty, Bogusza, Macieja

reklama

ZMIANA TERMINU: Spotkanie z Rzecznikiem Praw Obywatelskich

ZMIANA TERMINU: Spotkanie z Rzecznikiem Praw Obywatelskich
 

Aktualizacja: Spotkanie konsultacyjne w Turku odbędzie się 12 marca br. w godz. 11.30 – 13.30, w Muzeum Miasta Turku im. Józefa Mehoffera, Pl. Wojska Polskiego 1

Szanowni Państwo ,

Z przykrością musimy poinformować, że z ważnych przyczyn nie mogą odbyć się zaplanowane w dniach 19 – 22 lutego spotkania konsultacyjne z Rzecznikiem Praw Obywatelskich woj. wielkopolskim (w Turku i Koninie - 19.02, Ostrowie Wielkopolskim i Wrześni - 20.02, Śremie i Nowym Tomyślu - 21.02 oraz w Poznaniu - 22.02). Nowe terminy spotkań zostały ustalone w dniach 12-15 marca 2019 r.

Mamy nadzieję, że przyjmą Państwo tę zmianę ze zrozumieniem i zechcą spotkać się z dr. Adamem Bodnarem, Rzecznikiem Praw Obywatelskich w marcu.

reklama

 

Nie często zdarza się aby nasze miasto odwiedzali tak ważni goście pełniący istotne funkcje w kraju. W trakcie spotkania otwartego będzie możliwość porozmawiania z Rzecznikiem Praw Obywatelskich na tematy ważne dla mieszkańców Turku i okolicznych miejscowości, jak również dowiedzenia się jak wygląda respektowanie praw człowieka w praktyce.

Adam Bodnar jest prawnikiem, nauczycielem akademickim, doktorem nauk prawnych, działaczem na rzecz praw człowieka, w latach 2010–2015 był wiceprezesem Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, na stanowisku Rzecznika Praw Obywatelskich jest od 2015 roku.

reklama

Chęć udziału w spotkaniu należy zgłosić telefonicznie pod numerem telefonu: 22 5517 989, drogą mailową na adres: spotkaniaregionalne@brpo.gov.pl, bądź przez formularz https://www.rpo.gov.pl/formularz/spotkania-w-Wielkopolsce.

AK

ZMIANA TERMINU: Spotkanie z Rzecznikiem Praw Obywatelskich

Podobne artykuły

Wideo: Pierwsze spotkanie sympatyków nowej...

Wideo: Pierwsze spotkanie sympatyków nowej partii...

21 lt.
1000 zł dla każdego - spotkanie z Maciejem...

1000 zł dla każdego - spotkanie z Maciejem Szlinderem

1 lt.
Spotkanie z mieszkańcami Tuliszkowa

Spotkanie z mieszkańcami Tuliszkowa

29 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama