czwartek 18 lipca 2019

Kamila, Karoliny, Roberta

reklama

Bal Karnawałowy na 102!

Bal Karnawałowy na 102!
 

W czwartkowe deszczowe popołudnie sala Świetlicy Wiejskiej w Kowalach Księżych wypełniła się dziećmi. Przybyły one na Bal Karnawałowy organizowany przez Wójta Gminy Turek Karola Mikołajczyka i Wiejskie Centrum Lokalnej Aktywności w Kowalach Księżych.

Dzieci świetnie się bawiły w trakcie organizowanych przez animatorów zabaw. Część z nich jak na bal karnawałowy przystało wystąpiło w przebraniach. Były tańce, konkursy, zabawy integracyjne oraz wybory króla i królowej balu.

reklama

W trakcie balu zostały wręczone nagrody ufundowane przez Wójta Gminy Turek dla dzieci, które wzięły udział w konkursie plastycznym „Zapobiegamy pożarom”. Na pocieszenie dla wszystkich biorących udział w konkursie czekały słodycze.

Dodatkowymi atrakcjami w trakcie balu była fotobudka, która cieszyła się wielką popularnością wśród dzieci jak również przybyłych z milusińskimi dorosłych, oraz maskotka bałwana Olafa, z którą można było zatańczyć, zrobić zdjęcie czy po prostu się do niej przytulić.

Dla wszystkich przybyłych przygotowany był poczęstunek.

reklama

Oby więcej takich lokalnych inicjatyw miało miejsce w naszej gminie, gdzie rodzice wspólnie z dziećmi mogą spędzić tak przyjemne popołudnie.

 

AK

Podobne artykuły

Bal karnawałowy w przedszkolu w Przykonie

Bal karnawałowy w przedszkolu w Przykonie

18 lt.
Bal Karnawałowy dla dzieci i młodzieży

Bal Karnawałowy dla dzieci i młodzieży

16 lt.
Bawili się podczas II Balu Karnawałowego Osób...

Bawili się podczas II Balu Karnawałowego Osób...

4 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama