czwartek 02 kwietnia 2020

Franciszka, Malwiny, Władysława

reklama

Z Kłodawy przywieźli złoto, srebro i brąz. Sukces Turkowskiego Klubu Karate Oyama.

Z Kłodawy przywieźli złoto, srebro i brąz. Sukces Turkowskiego Klubu Karate Oyama.
 

Dziesięciu zawodników Turkowskiego Klubu Karate Oyama stanęło na podium Regionalnego Turnieju Oyama Karate, który w minioną sobotę, 2 marca odbył się w Kłodawie. Karatecy zdobyli pięć złotych medali, trzy srebrne i dwa brązowe.

Organizatorem turnieju był Turkowski Klub Karate, który od 15 lat prowadzi sekcję karate Oyama w Kłodawie, stąd też właśnie to miasto było gospodarzem turnieju. Sędzią głównym był Włodzimierz Rygiert 4 dan. Zawody przeprowadzone zostały w dwóch konkurencjach: kata i walki na Soft-Kije. Do rywalizacji stanęło ponad 180 zawodników z ośrodków karate Oyama w Koninie, Ślesinie, Kole, Turku, Babiaku, Rychwale, Grodźcu, Mycielinie, Kłodawie, Przedczu, Dąbiu i Brudzewie.

reklama

Spośród młodych turkowian startujących w zawodach, na podium stanęli: Hanna Kluska – 3 miejsce w kata, w kategorii dzieci – dziewczynki do lat 8; Wiktor Bończak – 2 miejsce w kata, w kategorii dzieci – chłopcy do lat 8; Adam Zieliński – 3 miejsce w kata, w kategorii dzieci – chłopcy do lat 8; Franciszek Rohn – 3 miejsce w kata, w kategorii dzieci starsze – chłopcy do lat 10; Katarzyna Burszewska – 2 miejsce w kata, w kategorii młodziczki do lat 12; Fabian Kulisz – 1 miejsce w kata, w kategorii młodziki do lat 12; Aron Białas – 1 miejsce w kata, w kategorii młodziki do lat 12; Laura Urbaniak – 3 miejsce w walkach na Soft-Kije, w kategorii dzieci – dziewczynki do lat 8; Adam Zieliński – 1 miejsce w walkach na Soft-Kije, w kategorii dzieci – chłopcy do lat 8; Maciej Tomaszak – 2 miejsce w walkach na Soft-Kije, w kategorii dzieci starsze – chłopcy do lat 10.

Turkowski Klub Karate za wsparcie dziękuje Burmistrzowi Turku oraz rodzicom zawodników.

materiał nadesłany

reklama

 

Podobne artykuły

Europejskie zgrupowanie szkoleniowe dla...

Europejskie zgrupowanie szkoleniowe dla instruktorów...

11 mrz.
Striker Turek na seminarium w Wałczu

Striker Turek na seminarium w Wałczu

3 mrz.
Turniej Ligi Młodych Wojowników

Turniej Ligi Młodych Wojowników

23 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama