Zbiórka dla OSP Międzylesie. Powoli, powoli i jest 44% Pomagamy!!!

niedziela 24 maja 2020

Joanny, Zdenka, Zuzanny

reklama

Ruszył bezpłatny kurs samoobrony kobiet

Ruszył bezpłatny kurs samoobrony kobiet
 

Właśnie rozpoczęła się kolejna edycja kursu dla kobiet „Bądź bezpieczna”. Jego uczestniczki, oprócz zajęć z samoobrony, szkolenia z pierwszej pomocy, wezmą też udział w zajęciach teoretycznych.

Spotkanie organizacyjne połączone z pierwszymi zajęciami odbyło się w poniedziałek 4 marca, w Klubie Sportów i Sztuk Walk w Turku przy ulicy Powstańców Wielkopolskich. Poprowadził je Dariusz Jasiakiewicz, emerytowany policjant oraz pomysłodawca organizowanej już od lat inicjatywy. „Bądź bezpieczna” to jedyny taki kurs prowadzony przez wykwalifikowanych instruktorów, ratowników medycznych oraz specjalistów z zakresu zwalczania przemocy.

reklama

Zajęcia praktyczne odbywać się będą w poniedziałki i środy, o godz. 18.00, w sali karate. Choć w spotkaniu uczestniczyło niewiele kobiet, Dariusz Jasiakiewicz zapewniał, że chęć udziału w zajęciach wyraziło więcej uczestniczek. Zajęcia praktyczne oprócz samoobrony obejmować też będą kurs pierwszej pomocy. Ponadto wykład na temat zapobiegania przemocy poprowadzi Elżbieta Piąstka – wicedyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Szkolenie będzie trwało cztery tygodnie.

Organizatorami ,,Bądź bezpieczna” są: turkowski Klub Sportów i Sztuk Walk oraz Urząd Miejski. Lista jest ciągle otwarta. Panie chętne do udziału w kursie prosimy o kontakt telefoniczny 693 714 490.

Ruszył bezpłatny kurs samoobrony kobiet

Podobne artykuły

Europejskie zgrupowanie szkoleniowe dla...

Europejskie zgrupowanie szkoleniowe dla instruktorów...

11 mrz.
Striker Turek na seminarium w Wałczu

Striker Turek na seminarium w Wałczu

3 mrz.
Turniej Ligi Młodych Wojowników

Turniej Ligi Młodych Wojowników

23 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama