poniedziałek 25 marca 2019

Bolka, Cezaryny, Marioli

reklama

"Urodziny Edwarda" wracają na scenę kameralną w Przystani

foto: Mateusz Gabriel Marczak 

W sobotę 16 marca o godzinie 18.00 aktorzy prężnie działającej Grupy Teatralnej Poruszenie po raz kolejny pojawią się na scenie kameralnej Stowarzyszenia Przystań.

Tak jak zapowiadali artyści, turkowska widownia znów będzie miała okazję zobaczyć na scenie komedie kryminalną. „Urodziny Edwarda” wystawiane w grudniu bieżącego roku okazały się ogromnym sukcesem. Dedykowany scenariusz do występu został napisany przez Jarosława Klonowskiego, pisarza od kilkunastu lat związanego z Turkiem oraz Janusza Kotońskiego wychowanka Przystani. Wyreżyserowania sztuki podjęli się Maria i Jacek Sulkowscy od lat prowadzący Stowarzyszenie Przystań. Warto przypomnieć, że przedstawienie zostało zrealizowane w ramach projektu Międzypokoleniowy Klub Kultury „Kuźnia Artystyczna”, który został dofinansowany przez Gminę Miejską Turek oraz Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

reklama

Wstęp wolny. Organizatorzy proszą o kontakt w sprawie rezerwacji miejsc. Telefoniczny:602396399, lub email: biuro@sule.pl.

Podobne artykuły

XX Festiwal Szkolny PLAMA w pierwszy dzień wiosny

XX Festiwal Szkolny PLAMA w pierwszy dzień wiosny

22 mrz.
Kolejny sukces Makuszaków na Festiwalu Szkolnym...

Kolejny sukces Makuszaków na Festiwalu Szkolnym "Plama"

21 mrz.
Stowarzyszenie Przystań organizuje darmowe...

Stowarzyszenie Przystań organizuje darmowe warsztaty

4 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama