poniedziałek 17 czerwca 2019

Laury, Leszka, Marcjana

reklama

Liroy w Turku. Piotr Liroy Marzec spotka się z mieszkańcami w ramach kampanii do PE

Liroy w Turku. Piotr Liroy Marzec spotka się z mieszkańcami w ramach kampanii do PE
 

27 marca, w najbliższą środę, do Turku zawita poseł Piotr Liroy Marzec. Spotkanie z mieszkańcami miasta oraz powiatu będzie jednym z elementów kampanii do Parlamentu Europejskiego.

Piotr Liroy Marzec w majowych wyborach do Parlamentu Europejskiego będzie bowiem "jedynką" na liście Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy w okręgu nr 7, czyli w Wielkopolsce. Listę Liroya wspierają również środowiska pro-life, sympatycy Kai Godek oraz działacze Federacji dla Rzeczypospolitej Marka Jakubiaka.

reklama

Spotkanie odbędzie się w sali klubu Tęcza (ul. Spółdzielców 4) o godz. 17:30 (wstęp wolny) i będzie jednym z wielu planowanych spotkań w miastach powiatowych województwa. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, wyborców oraz przedstawicieli lokalnych mediów.

Piotr Liroy Marzec, znany przede wszystkim jako raper i producent muzyczny, w 2015r. uzyskał mandat posła na Sejm RP VIII kadencji z listy Kukiz 15', uzyskując 22 614 głosów w okręgu świętokrzyskim. Członek Komisji Kultury i Środków Przekazu oraz Komisji Cyfryzacji, Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii, przewodniczący Parlamentarnego Zespołu ds. marihuany medycznej, dotychczas przewodniczący koła poselskiego Wolność i Skuteczni, aktualnie członek sejmowego koła poselskiego Konfederacja.

KWW Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy zaprasza na spotkanie wszystkie osoby, którym na sercu leży dobro naszej Ojczyzny.

reklama

materiał nadesłany

Liroy w Turku. Piotr Liroy Marzec spotka się z mieszkańcami w ramach kampanii do PE

Podobne artykuły

Spotkaj się z Rafałem Witkiem w miejskiej...

Spotkaj się z Rafałem Witkiem w miejskiej bibliotece

6 czerw.
Spotkanie z mieszkańcami w sprawie nowych...

Spotkanie z mieszkańcami w sprawie nowych "uchwał...

5 czerw.
Wideo: PIS podsumowało dobry wyniki w wyborach...

Wideo: PIS podsumowało dobry wyniki w wyborach do PE

29 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama