czwartek 17 października 2019

Antonii, Ignacego, Wiktora

reklama
Wzorek

Liroy w Turku. Piotr Liroy Marzec spotka się z mieszkańcami w ramach kampanii do PE

Liroy w Turku. Piotr Liroy Marzec spotka się z mieszkańcami w ramach kampanii do PE
 

27 marca, w najbliższą środę, do Turku zawita poseł Piotr Liroy Marzec. Spotkanie z mieszkańcami miasta oraz powiatu będzie jednym z elementów kampanii do Parlamentu Europejskiego.

Piotr Liroy Marzec w majowych wyborach do Parlamentu Europejskiego będzie bowiem "jedynką" na liście Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy w okręgu nr 7, czyli w Wielkopolsce. Listę Liroya wspierają również środowiska pro-life, sympatycy Kai Godek oraz działacze Federacji dla Rzeczypospolitej Marka Jakubiaka.

reklama

Spotkanie odbędzie się w sali klubu Tęcza (ul. Spółdzielców 4) o godz. 17:30 (wstęp wolny) i będzie jednym z wielu planowanych spotkań w miastach powiatowych województwa. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, wyborców oraz przedstawicieli lokalnych mediów.

Piotr Liroy Marzec, znany przede wszystkim jako raper i producent muzyczny, w 2015r. uzyskał mandat posła na Sejm RP VIII kadencji z listy Kukiz 15', uzyskując 22 614 głosów w okręgu świętokrzyskim. Członek Komisji Kultury i Środków Przekazu oraz Komisji Cyfryzacji, Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii, przewodniczący Parlamentarnego Zespołu ds. marihuany medycznej, dotychczas przewodniczący koła poselskiego Wolność i Skuteczni, aktualnie członek sejmowego koła poselskiego Konfederacja.

KWW Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy zaprasza na spotkanie wszystkie osoby, którym na sercu leży dobro naszej Ojczyzny.

reklama

materiał nadesłany

Liroy w Turku. Piotr Liroy Marzec spotka się z mieszkańcami w ramach kampanii do PE

Podobne artykuły

Autor

Autor "Ślepnąc od świateł" przyjeżdża do Turku

15 paźd.
Niedzielne spotkanie pełne uśmiechu czyli...

Niedzielne spotkanie pełne uśmiechu czyli spotkanie...

11 paźd.
Z Chmielarzem o zbrodniach!

Z Chmielarzem o zbrodniach!

8 paźd.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama