środa 07 grudnia 2022

Agaty, Dalii, Sobiesława

1°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Sieć podziemna na Zdrojkach Lewych wymieniona

Sieć podziemna na Zdrojkach Lewych wymieniona
 

Jak informuje PGKIM zakończono prace przy przebudowie i modernizacji wodociągu, kanalizacji sanitarnej i deszczowej na pierwszym odcinku ulicy Zdrojki Lewe w Turku. Stare azbestowo-cementowe rury wymieniono na nowe PVC.

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Turku sukcesywnie modernizuje sieci infrastruktury podziemnej w mieście. Kończy właśnie prace przy przebudowie instalacji podziemnych na ul. Zdrojki Lewe, pomiędzy ul. Chopina a ul. Bursztynową.

reklama

Stare rury wodociągowe azbestowo-cementowe Ø 150 wymienione zostały na rury PVC Ø 160. Również zainstalowane zostały nowe zasuwy w miejsce starych, mocno zużytych. Dla lepszego zabezpieczenia przeciwpożarowego zamontowane zostały nowe hydranty p.poż.

W ramach prac zmodernizowana została także sieć kanalizacji sanitarnej na tym odcinku ulicy Zdrojki Lewe, oraz kanalizacja deszczowa. Wszystkie te prace zostały wykonane z uwagi na konieczność wymiany starej infrastruktury, ale również z uwagi na zapowiadaną wymianę nawierzchni asfaltowej. Przedsięwzięcie wykonali pracownicy Wydział Wodociągów i Kanalizacji Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Turku.

Zarząd PGKiM Sp. z o.o.

materiał nadesłany

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Sieć podziemna na Zdrojkach Lewych wymieniona

Podobne artykuły

Turkowianie zapłacą więcej o 8 procent....

Turkowianie zapłacą więcej o 8 procent. Podwyżki cen...

2 grudz.
PGKIM. Odwołaliśmy się od decyzji Starosty...

PGKIM. Odwołaliśmy się od decyzji Starosty Tureckiego

10 list.
Trzeba pilnować czasu, dopłata będzie nas słono...

Trzeba pilnować czasu, dopłata będzie nas słono...

5 list.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama