czwartek 23 maja 2019

Leoncjusza, Michała, Renaty

reklama

Ruszyła V edycja akcji "Podwórko talentów NIVEA". Zagłosuj na lokalny projekt

Ruszyła V edycja akcji
 

Kolejny rok z rzędu Miasto Turek przystąpiło do konkursu „Podwórko talentów NIVEA”. Tym razem zgłoszono Szkołę Podstawową nr 5 im. UNICEF. By się do niego zakwalifikowała, potrzebne są wasze głosy. To od was zależy czy w naszym mieście powstanie nowoczesny plac zabaw.

W tegorocznej edycji rywalizacji NIVEA głównymi nagrodami jest 20 Podwórek Talentów NIVEA oraz 300 zestawów gier edukacyjnych dla szkół. Wygraną zapewni największa ilość głosów zebrana na dany projekt. Głosowanie rozpoczęło się wczoraj (22 kwietnia) i trwać będzie do 20 czerwca 2019 r. „Podwórko talentów NIVEA” to projekt, który zakłada, że mieszkańcy głosując, pokazują, jak bardzo chcą w swojej miejscowości nowy, duży plac zabaw. Takich placów w całym kraju dotychczas powstało 180 w całym kraju.

reklama

 

Głosować można na: podworko.nivea.pl/ranking

Podobne artykuły

"Maj w Krainie lodu" czyli X Międzyośrodkowa...

20 maj.
IV Powiatowy Konkurs Wiedzy o Zdrowiu już za nami

IV Powiatowy Konkurs Wiedzy o Zdrowiu już za nami

17 maj.
Policjanci z Turku najlepsi. Konkurs policyjny...

Policjanci z Turku najlepsi. Konkurs policyjny...

11 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama