czwartek 23 maja 2019

Leoncjusza, Michała, Renaty

reklama

Wideo: Paula Biskup powraca z nowym, tanecznym, wakacyjnym hitem

Wideo: Paula Biskup powraca z nowym, tanecznym, wakacyjnym hitem
 

Paula Biskup młoda i utalentowana wokalistka z Turku zaprezentowała dzisiaj swój nowy utwór "To Co Tańczy w Nas". Wakacyjna piosenka wprowadzi nas w taneczy nastrój.

Utalentowana, 12-letnia wokalistka z Turku, debiutująca w zeszłym roku z utworem „Wyliczanka”, prezentuje dziś nowy hit „To Co Tańczy W Nas”. To nowoczesna, wakacyjna kompozycja, która wprowadzi was w taneczny nastrój. Piosenka utrzymana jest w nowoczesnym, POPowo-klubowym klimacie. Świeże elektroniczne brzmienia i mocny rytm każdego zaprowadzą na parkiet. Chwytliwe słowa refrenu „bo to miłość i marzenia tańczą w nas, to w ogóle się nie zmienia, bo wciąż tańczy świat” to zaproszenie do realizacji swoich pasji, w szczególności pasji do tańca.

reklama

Paula szerszej publiczności znana jest przede wszystkim z licznych występów na festiwalach i konkursach wokalnych dla dzieci. Od lat zajmuje tam najwyższe miejsca i zdobywa wyróżnienia. Grand Prix na Ogólnopolskim Festiwalu Nad wierną rzeką, to jedna z wielu pozycji na liście festiwalowych sukcesów młodej artystki. Radosnym wykonaniem piosenki pt. Ręce w górę z filmu Trolle wokalistka zachwyciła internautów. W serwisie YouTube jej nagranie odtworzono już 2,8 miliona razy.

Dzięki tym osiągnięciom debiut Pauli Biskup wspiera dziś jedna z największych wytwórni muzycznych, a nad kolejnymi piosenkami wokalistka pracuje wspólnie z czołówką polskich producentów muzycznych.

Czy taneczny hit „To Co Tańczy W Nas” młodej wokalistki podbije wakacyjne listy przebojów i będzie królować na każdej kolonijnej dyskotece? Z pewnością nastraja optymistycznie i mocno wpada w ucho.

Podobne artykuły

Przystań rusza z nowym cyklem warsztatów...

Przystań rusza z nowym cyklem warsztatów muzycznych.

10 maj.
Sukcesy młodych wokalistów na Festiwalu w Ślesinie

Sukcesy młodych wokalistów na Festiwalu w Ślesinie

4 lt.
Muzyka: Casper Levy i jego własna ścieżka

Muzyka: Casper Levy i jego własna ścieżka

25-09-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama