Zbiórka dla OSP Międzylesie. Jest już 50% potrzebnych środków !!!

czwartek 28 maja 2020

Augustyna, Ingi, Jaromira

reklama

Miszczowie Parkowania - ruszamy z kolejną edycją niechlubnej akcji

Miszczowie Parkowania - ruszamy z kolejną edycją niechlubnej akcji
 

Choć ogrom zdjęć i zachwyt z pomysłowości lokalnych kierowców nie był powodem do dumy, poprzednie edycje „Miszczuf Parkowania” cieszyły się ogromną popularnością. Postanowiliśmy rozpocząć kolejną edycję, za sprawą nadesłanych w ostatnim czasie do redakcji Turek.net.pl zdjęć od mieszkańców skarżących się na niewłaściwe parkowanie. Choć cel jaki przyświecał nadsyłającym zdjęcia czytelnikom to prośba o piętnowanie niechlubnych poczynań co niektórych zmotoryzowanych, to cchyba najlepszy moment na  rozpoczęcie III edycji „Miszczuf Parkowania”.

Na początek w fotogalerii kilka ujęć z Osiedla Wyzwolenia i miejsc gdzie w teorii powinna rosnąć bujna trawa. Zamiast trawy mamy jednak dzikie kolejne miejsca parkingowe. Choć zdjęć jest jeszcze niewiele, każde kolejne nadsyłane na redakcja@turek.net.pl z dopiskiem „Miszczowie Parkowania” będzie zasilać naszą niechlubną galerię ludzkiej pomysłowości. Aby dodać smaczku co to ludzie potrafią zrobić ze swoimi „czterema kółkami” kilka zdjęć z poprzednich edycji.

reklama

Zobacz fotogalerię MISZCZOWIE PARKOWANIA 2019

Obywatelu miasta Turku, pamiętaj! Pomysłowość i spryt parkujących w sposób niecodzienny nie może iść na marne. Pomimo zachwytu tarasującym chodnik busem czy rozlokowanym prawie że na "zebrze" pojazdem ochłoń i zrób zdjęcie. Fotografie należy koniecznie wysłać na adres: redakcja@turek.net.pl z dopiskiem „Miszczowie Parkowania”. Najbardziej szaleni i nieobliczalni otrzymają zaszczytne tytuły „Miszczuf Parkowania”. Na osoby, które nadeślą do 15 października najciekawsze zdjęcia, czekają bilety do kina.

Podobne artykuły

Parkomaty w Turku ruszą dopiero 1 kwietnia....

Parkomaty w Turku ruszą dopiero 1 kwietnia. Zobacz...

16 mrz.
Plebiscyt III edycji Miszczów Parkowania...

Plebiscyt III edycji Miszczów Parkowania zakończony

20-11-2019
PLEBISCYT:

PLEBISCYT: "Miszczowie Parkowania" - finałowa 12-tka

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama