czwartek 23 maja 2019

Leoncjusza, Michała, Renaty

reklama

Miszczowie Parkowania - ruszamy z kolejną edycją niechlubnej akcji

Miszczowie Parkowania - ruszamy z kolejną edycją niechlubnej akcji
 

Choć ogrom zdjęć i zachwyt z pomysłowości lokalnych kierowców nie był powodem do dumy, poprzednie edycje „Miszczuf Parkowania” cieszyły się ogromną popularnością. Postanowiliśmy rozpocząć kolejną edycję, za sprawą nadesłanych w ostatnim czasie do redakcji Turek.net.pl zdjęć od mieszkańców skarżących się na niewłaściwe parkowanie. Choć cel jaki przyświecał nadsyłającym zdjęcia czytelnikom to prośba o piętnowanie niechlubnych poczynań co niektórych zmotoryzowanych, to cchyba najlepszy moment na  rozpoczęcie III edycji „Miszczuf Parkowania”.

Na początek w fotogalerii kilka ujęć z Osiedla Wyzwolenia i miejsc gdzie w teorii powinna rosnąć bujna trawa. Zamiast trawy mamy jednak dzikie kolejne miejsca parkingowe. Choć zdjęć jest jeszcze niewiele, każde kolejne nadsyłane na redakcja@turek.net.pl z dopiskiem „Miszczowie Parkowania” będzie zasilać naszą niechlubną galerię ludzkiej pomysłowości. Aby dodać smaczku co to ludzie potrafią zrobić ze swoimi „czterema kółkami” kilka zdjęć z poprzednich edycji.

reklama

Zobacz fotogalerię MISZCZOWIE PARKOWANIA 2019

Obywatelu miasta Turku, pamiętaj! Pomysłowość i spryt parkujących w sposób niecodzienny nie może iść na marne. Pomimo zachwytu tarasującym chodnik busem czy rozlokowanym prawie że na "zebrze" pojazdem ochłoń i zrób zdjęcie. Fotografie należy koniecznie wysłać na adres: redakcja@turek.net.pl z dopiskiem „Miszczowie Parkowania”. Najbardziej szaleni i nieobliczalni otrzymają zaszczytne tytuły „Miszczuf Parkowania”. Na osoby, które nadeślą do 15 września najciekawsze zdjęcia, czekają bilety do kina.

Podobne artykuły

Kolejni

Kolejni "Miszczowie Parkowania". Czytelnicy ślą...

29 kw.
Miszczowie Parkowania - III edycja akcji

Miszczowie Parkowania - III edycja akcji

29 kw.
Koniec darmowego parkowania w centrum miasta....

Koniec darmowego parkowania w centrum miasta. Na...

5 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama