poniedziałek 03 sierpnia 2020

Augustyna, Kamelii, Lidii

reklama

Kolejni "Miszczowie Parkowania". Czytelnicy ślą zdjęcia na potęgę

Kolejni
 

Minął niespełna tydzień od ogłoszenia kolejnej edycji "Miszczóf Parkowania" a nasza skrzynka redakcyjna pęka w szwach. Otrzymaliśmy przeszło 40 nowych zdjęć, z czego sensownych do publikacji okazało się 18 z nich. Wśród nowych zgłoszeń są też i stróże prawa, co prawda zdjęcie sprzed kilku lat ale jednak jest.

Z nadesłanych zdjęć wybraliśmy kilka, które są szczególnie warte uwagi a wśród nich jeden z "Miszczóf Parkowania", który z pewnością będzie brany pod uwagę podczas finałowego wyboru. Mowa tu o kierowcy BMW, który tak chciał sobie lub dziecku skrócić drogę do szkoły, że zaparkował praktycznie w drzwiach budynku Szkoły Podstawowej nr 5 w Turku. A co tam bezpieczeństwo najmłodszych, najważniejsze że jest zaparkowane moje cudne BMW – pomyślał sobie kierowca.

reklama

Kolejny rodzynek z nadesłanych zdjęć to archiwalne zdjęcie naszych stróżów prawa, którzy nie wiedzieć czemu zajęli dwa miejsca parkingowe, podobnie jak stojący obok Hyundai. Na szczęście to zdjęcie sprzed 3 lat i takie błędy w sztuce naszym policjantom się już nie zdarzają. Chyba ;-)

reklama

A tu to chyba zmasowany sprzeciw kierowców na wytyczne odnośnie typu ustawienia aut na tym parkingu. Ale co to? Jest i lider tej grupy, który nie tylko ustawił niezgodnie ze wskazaniem tabliczki parkingowej samochód ale i trawnika chciał odrobinę zająć.

Powyższe zdjęcie jak i kilka w uaktualnionej dzisiaj fotogalerii "Miszczóf Parkowania" nadesłanych przez jednego z czytelników dobitnie świadczy, że wystarczy 15-min objazd Osiedla Wyzwolenia ażeby napstrykać podobnych sytuacji w pokaźnej ilości. Nadesłane bowiem przez tę osobę 9 zdjęć, wykonanych zostało w zaledwie jeden tylko dzień. O czym to świadczy? No cóż, z przykrością stwierdzamy, że o ciągłym i nie zamkniętym temacie braku miejsc parkingowych w mieście. Mimo działań ze strony miasta i powiatu, których celem jest zwiększenie miejsc parkingowych, ilość nowo powstałych na wyremontowanych osiedlach i drogach jest nadal zbyt mała. Najgorzej jest faktycznie na Osiedlu Wyzwolenia bo i przestrzeń jest tu już kompletnie na wyczerpaniu, a przecież oprócz parkingów mieszkańcy chcieliby także i skrawek zieleni mieć pod swoimi balkonami i oknami.

Zapraszamy https://www.turek.net.pl/fotogaleria/26804-miszczowie-parkowania-iii-edycja-akcji

Dziękujemy za nadsyłanie zgłoszeń do III edycji „Mistrzów Parkowania” wszystkim czytelnikom i czekamy na kolejne.

MS

 

Podobne artykuły

Parkomaty w Turku ruszą dopiero 1 kwietnia....

Parkomaty w Turku ruszą dopiero 1 kwietnia. Zobacz...

16 mrz.
Plebiscyt III edycji Miszczów Parkowania...

Plebiscyt III edycji Miszczów Parkowania zakończony

20-11-2019
PLEBISCYT:

PLEBISCYT: "Miszczowie Parkowania" - finałowa 12-tka

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama