piątek 24 maja 2019

Joanny, Zdenka, Zuzanny

reklama

Uroczysta msza w intencji Strażaków Ochotników.

Uroczysta msza w intencji Strażaków Ochotników.  - foto: Maciek Chojnacki
foto: Maciek Chojnacki 

W dniu 5 maja o godzinie 13.00 w kościele pw Najświętszego Serca Pana Jezusa w Turku odbyła się msza w intencji Strażaków Ochotników. Inicjatorami nabożeństwa były jednostki OSP z Turku, Turkowic oraz Cisewia.

Na to wspólne nabożeństwo przybyli strażacy z miasta i gminy. We wspólnej mszy uczestniczyli zarówno strażacy w stanie czynnej służby jak i w stanie spoczynku z byłymi prezesami jednostek na czele. W nabożeństwie brali udział także przedstawiciele władz samorządowych w osobach starosty tureckiego Dariusza Kałużnego oraz druha Karola Mikołajczyka wójta gminy Turek. Po nabożeństwie przyszedł czas na wspólne pamiątkowe zdjęcie przed kościołem NSPJ. Doruchowie dziękują wszystkim za liczne przybycie na mszę i modlitwę.

Uroczysta msza w intencji Strażaków Ochotników.  - foto: Maciek Chojnacki

Podobne artykuły

Msza Święta w intencji Strażaków Ochotników już...

Msza Święta w intencji Strażaków Ochotników już 5 maja

24 kw.
Nowa szkoła podstawowa w Turku, będzie szkołą...

Nowa szkoła podstawowa w Turku, będzie szkołą katolicką

27 lt.
Strażacy z powiatu przeszukują kompleks...

Strażacy z powiatu przeszukują kompleks Cytadeli Poznań

3 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama