niedziela 09 sierpnia 2020

Klary, Romana, Rozyny

reklama

Poseł Ryszard Bartosik "Dotrzymujemy słowa". Jest 1.5 mln złotych na ulicę Leśną

Poseł Ryszard Bartosik
 

W piątek 10 maja na ulicy Leśnej w Turku odbyła się konferencja prasowa, zwołana przez posła Ryszarda Bartosika. 

Poseł poinformował mieszkańców o uzyskaniu środków na budowę ulicy w wysokości 1.5 mln złotych z Funduszu Dróg Samorządowych.  "Cieszymy się, że ten wniosek uzyskał pozytywną akceptację pana Wojewody.  […] Obiecałem, że będę lobbował, wspierał ten projekt i dziś mały dobre wiadomości. Lista ukazała się wczoraj, miasto Turek otrzyma 1,5 mln złotych." - wspomniał Bartosik.

reklama

Ryszard Bartosik podziękował wszystkim zaangażowanym w projekt, mieszkańcom ulicy Leśnej za ich determinację oraz Radnym Prawa i Sprawiedliwości. Jak podkreślił „To nasze wspólne zwycięstwo, ale przede wszystkim zwyciężyli mieszkańcy ulicy leśnej, mieszkańcy Turku. Bardzo się z tego cieszymy i obiecujemy dalsze działania. Ponad 200 mln złotych czeka jeszcze na rozdysponowanie .” 

Głos zabrali również radni, którzy wyrazili swoje zadowolenie z całego przedsięwzięcia i chęć dalszej pracy dla regionu.

materiał nadesłany

Poseł Ryszard Bartosik

Podobne artykuły

Kolejne gminy z dotacją w ramach programu...

Kolejne gminy z dotacją w ramach programu "Pięknieje...

31 lip.
Pompy ciepła Immergas - technologia w zgodzie z...

Pompy ciepła Immergas - technologia w zgodzie z naturą

18 czerw.
Czyste powietrze zaczyna się w Twoim domu

Czyste powietrze zaczyna się w Twoim domu

3 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama