poniedziałek 23 września 2019

Bogusława, Liwiusza, Tekli

reklama
Wzorek

O Bogu inaczej z Michałem Sobczakiem w bibliotece miejskiej

O Bogu inaczej z Michałem Sobczakiem w bibliotece miejskiej
 

W Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Włodzimierza Pietrzaka w Turku maj jest zdecydowanie miesiącem obfitującym w spotkania autorskie. We wtorkowe popołudnie, 21 maja, odbyło się kolejne z nich. Tym razem mieliśmy przyjemność gościć Michała Sobczaka, promującego swoją książkę - „Z Bogiem na Ty”.

Książka „Z Bogiem na Ty” to kolejna na rynku wydawniczym pozycja autorstwa mieszkańca naszego miasta. Jak mówi sam Autor, jego debiut w głównej mierze opowiada o relacji z Bogiem. Zwraca uwagę zarówno na jej powagę i dostojność, jak i możliwość bardziej przystępnych relacji. Wszystko to zaś opisane jest z pespektywy młodego człowieka, który tej relacji uczy się razem z czytelnikiem.

reklama

Podczas spotkania jego uczestnicy mogli dowiedzieć się m.in. jak przebiega proces twórczy, na co zwrócić uwagę przy wyborze wydawcy, czy też jakie intencje przyświecały Autorowi przy pisaniu książki. Przybyli na spotkanie chętnie zadawali pytania dotyczące inspiracji do książki, alternatywnego podejścia do relacji z Bogiem w niej przedstawionego, czy też sięgnięcia po, w opinii niektórych, odważny tytuł. Na zakończenie nie zabrakło autografów w zakupionych egzemplarzach książek oraz pamiątkowych fotografii.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Michałowi Sobczakowi za poświęcony nam czas, a wszystkim uczestnikom za udział w spotkaniu.

Materiał prasowy MBP w Turku

Podobne artykuły

Tupcio Chrupcio już w niedzielę.

Tupcio Chrupcio już w niedzielę.

18 wrz.
5 lat zajęć z Robotyki w Bibliotece!

5 lat zajęć z Robotyki w Bibliotece!

16 wrz.
Odbierz darmową wyprawkę dla przedszkolaka w...

Odbierz darmową wyprawkę dla przedszkolaka w MBP w...

10 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama