poniedziałek 17 czerwca 2019

Laury, Leszka, Marcjana

reklama

OSP Turek organizuje Dziecięcą Drużynę Pożarniczą

OSP Turek organizuje Dziecięcą Drużynę Pożarniczą
 

Informujemy, że Ochotnicza Straż Pożarna w Turku organizuje zajęcia dla dzieci w wieku od 5 do 10 lat przygotowujące do stworzenia Dziecięcej Drużyny Pożarniczej przy OSP w Turku.

Spotkania z dziećmi będą obejmowały m.in. musztrę strażacką, pierwszą pomoc przedmedyczną, zajęcia ratowniczo – gaśnicze, bezpieczeństwo z prądem, spotkania z innymi służbami (policja, straż leśna, ratownicy medyczni, itp.) oraz wiele innych ciekawych zajęć związanych z tematyką pożarniczą. Dzieci będą miały możliwość praktycznego działania
w zagrożeniu, co ułatwi im w przyszłości radzenia sobie ze strachem. Dzięki uczestniczeniu w zajęciach DDP nauczą się empatii, dyscypliny i pomocy dla innych.

reklama

OSP Turek zaprasza wszystkie chętne dziewczynki oraz chłopców w wieku od 5 do 10 lat na pierwsze spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w środę 12.06.2019r. o godz. 17:30 w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej przy ulicy 3 maja 8 w Turku (duża sala). Zajęcia jak i udział w DDP jest całkowicie bezpłatny.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Zderzenie dwóch opli na Kaliskiej. Trzy osoby...

Zderzenie dwóch opli na Kaliskiej. Trzy osoby...

12 czerw.
Dziewczyny mają moc - zostań zawodniczką LFA...

Dziewczyny mają moc - zostań zawodniczką LFA Turek...

3 czerw.
Wideo: Pożar w Pęcherzewie. Na miejscu liczne...

Wideo: Pożar w Pęcherzewie. Na miejscu liczne siły i...

1 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama