niedziela 09 sierpnia 2020

Klary, Romana, Rozyny

reklama

Kolejne zdjęcia "Miszczów Parkowania" dodane do galerii. Czy wśród nich jest tegoroczny zwycięzca?

Kolejne zdjęcia
 

Po dwóch miesiącach ciszy prezentujemy kolejne nadesłane do naszej redakcji zdjęcia „Miszczów Parkowania”. Jest kilka rodzynków, którym warto poświęcić parę słów. W okresie od ostatniej prezentacji zdjęć ukazujących pomysłowość naszych kierowców otrzymaliśmy ponad 20 nowych, godnych dodania do galerii. A oto 3 najciekawsze.

Na początek zdjęcie redakcyjne, wykonane w drodze powrotnej z pożaru lasu, który miał miejsce 4 czerwca w miejscowości Dąbrowa. Wycieńczeni słońcem postanowiliśmy zakupić wodę w sklepie w Przykonie. Podczas parkowania, naszym oczom ukazał się taki oto obraz. Masz pole, masz golfa więc traktor z przyczepą nie jest już potrzebny :) Niemiecka myśl techniczna da radę w każdym temacie! Oczywiście sam pojazd też zaparkowany niezgodnie z zasadami wspomnianego parkingu.

reklama

Kolejne zdjęcie "Miszcza Parkowania" nie jest już tak zabawne. Choć wielu z nas kierowców narzeka często na niewykorzystywane miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych czyli tzw koperty to miejsce wyznaczone specjalnie dla karetek szpitala powinno jednak być zawsze wolne i do dyspozycji służb ratowniczych. Ten kierowca nie rozumie takich priorytetów. Zwracamy także uwagę, że ów „Miszcz” nie zajął jednej koperty ale stanął centralnie na dwóch. Brak słów!

reklama

I ostatni rodzynek z dzisiejszej puli zdjęć, czyli jak nie masz gdzie stanąć, zablokuj pasy pieszym. Zaparkowanie w rynku w godzinach szczytu to faktycznie nie lada wyczyn ale stwarzanie zagrożenia w ruchu to już zwykła głupota. Mamy nadzieje, że Pan „Miszcz - Pakowacz” szybko uwinął się ze swoim towarem i odjechał.

Zapraszamy https://www.turek.net.pl/fotogaleria/26804-miszczowie-parkowania-iii-edycja-akcji

Dziękujemy za nadsyłanie zgłoszeń do III edycji „Mistrzów Parkowania” wszystkim czytelnikom i czekamy na kolejne.

MS

Podobne artykuły

Parkomaty w Turku ruszą dopiero 1 kwietnia....

Parkomaty w Turku ruszą dopiero 1 kwietnia. Zobacz...

16 mrz.
Plebiscyt III edycji Miszczów Parkowania...

Plebiscyt III edycji Miszczów Parkowania zakończony

20-11-2019
PLEBISCYT:

PLEBISCYT: "Miszczowie Parkowania" - finałowa 12-tka

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama