niedziela 22 września 2019

Maury, Milany, Tomasza

reklama
Wzorek

Trwa głosowanie na podwórko NIVEA w Turku. Każdy głos się liczy!

Trwa głosowanie na podwórko NIVEA w Turku. Każdy głos się liczy!
 

Przypominamy o trwającym głosowaniu w konkursie „Podwórko talentów NIVEA”. Tym razem zgłoszono Szkołę Podstawową nr 5 im. UNICEF jako miejsce wykonania placu zabaw. By się do niego zakwalifikowała, potrzebne są wasze głosy. To od was zależy czy w naszym mieście powstanie nowoczesny plac zabaw.

W tegorocznej edycji rywalizacji NIVEA głównymi nagrodami jest 20 Podwórek Talentów NIVEA oraz 300 zestawów gier edukacyjnych dla szkół. Wygraną zapewni największa ilość głosów zebrana na dany projekt. Głosowanie rozpoczęło się wczoraj (22 kwietnia) i trwać będzie do 20 czerwca 2019 r. „Podwórko talentów NIVEA” to projekt, który zakłada, że mieszkańcy głosując, pokazują, jak bardzo chcą w swojej miejscowości nowy, duży plac zabaw. Takich placów w całym kraju dotychczas powstało 180 w całym kraju.

Głosować można na: https://podworko.nivea.pl/ranking

Podobne artykuły

Dorota Bartosik nową Sekretarz Gminy Kawęczyn

Dorota Bartosik nową Sekretarz Gminy Kawęczyn

19 wrz.
Niebawem poznamy nowego dyrektora MDK. 3...

Niebawem poznamy nowego dyrektora MDK. 3 kandydatów...

18 wrz.
KONKURS: 3 zestawy kosmetyków samochodowych od...

KONKURS: 3 zestawy kosmetyków samochodowych od SPOT1

29 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama