środa 18 września 2019

Ireny, Irminy, Stanisława

reklama
Wzorek

Bezpieczne wakacje - wyjątkowa wizyta w Przedszkolu Samorządowym nr 7 w Turku

Bezpieczne wakacje - wyjątkowa wizyta w Przedszkolu Samorządowym nr 7 w Turku
 

Niedługo zbliżają się wakacje i bardzo ważne jest to, aby dzieci spędziły je bezpiecznie oraz wykształciły nawyki potrzebne podczas pobytu i zabaw na obszarach wodnych i terenach przyległych. Dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 7 w Turku gościły Justynę Fąferek, która jest instruktorem pływania i współpracuje z placówką, która przygotowała dla dzieci prezentację multimedialną pt. „Bezpieczne dziecko na wakacjach".

Justyna Fąferek zwróciła uwagę przedszkolaków na zachowanie szczególnej ostrożności podczas przebywania na plaży, nad wodą oraz zademonstrowała jak należy zachowania się w trudnych, niebezpiecznych sytuacjach, które mogą zagrozić życiu. Spotkanie było także okazją do przypomnienia i utrwalenia podstawowych zasady bezpiecznych „kąpieli wodnych". Na pewno przedszkolaki na długo zapamiętają to spotkanie oraz informacje, które zostały im przekazane.

reklama

Materiał nadesłany.

Podobne artykuły

Nie masz pomysłu na ostatni weekend wakacji?...

Nie masz pomysłu na ostatni weekend wakacji? Zobacz,...

29 sierp.
W szkołach i przedszkolach na terenie miasta...

W szkołach i przedszkolach na terenie miasta trwają...

25 lip.
Wakacje w Turku. Co dzieje się w tym tygodniu?

Wakacje w Turku. Co dzieje się w tym tygodniu?

23 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama