czwartek 13 sierpnia 2020

Elwiry, Hipolita, Radosławy

reklama

Zapraszamy wszystkie dzieci na wspaniałą zabawę wraz z wolontariuszami.

Zapraszamy wszystkie dzieci na wspaniałą zabawę wraz z wolontariuszami. - facebook.com
facebook.com 

Nareszcie nadeszła ta długo wyczekiwana chwila - koniec roku szkolnego. To oznacza, że jak co roku zaczynamy ,,Kolorowe Wakacje’’ na placu przy ul. Matejki 4. Wolontariusze z Centrum Wolontariatu i Organizacji Pozarządowych przy MOPS w Turku zapraszają rodziców razem z ich pociechami na świetną zabawę.

Spotkania będą odbywać się od 24 do 28 czerwca od godz. 10.00 do 12.00. W tym roku dzieci będą mogły skorzystać z wielu atrakcji, min. kuli Bumper Ball od DJ Marka Górskiego oraz chusty z dziurami, nart, podwójnych spodni, plansz, tunelu i przejścia pod sztangą od Kornelii Rychlik. Na najmłodszych będą czekać również drobne prezenty i lody ufundowane przez pana Przemysława Polińskiego z komitetu osiedlowego nr 2 oraz coś słodkiego od pani Joanny Grendal - Kucal z Turkovii. Opiekunami w czasie wakacji na Matejki będą Joanna i Bartosz.

reklama

W tych samych dniach odbywać się będą ,,Wakacje słońca pl’’ na boisku przy Szkole Podstawowej nr 5 od godziny 13 do 15. Zajęcia dla najmłodszych mieszkańców Turku będą prowadzone przez pracowników socjalnych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej przy wsparciu tureckich wolontariuszy. Na dzieci będzie czekać wiele atrakcji, takich jak: malowanie twarzy, gry i zabawy sportowe z nagrodami, pokaz samochodu policyjnego z KPP w Turku, zajęcia z HIP HOP’ u prowadzone przez Patrycję Gruchot, fitness z Nikolą Rojek oraz karate z panem Dariuszem Jasiakiewiczem. Ponadto wsparcie finansowe na zakup drobnych upominków oraz słodyczy przekazała pani Ewa Groncik, pan Zbigniew Włodarczyk oraz Nikola Osińska. Szczegóły na plakatach.

Podobne artykuły

Kolejne

Kolejne "Kolorowe wakacje" na Matejki za nami

15 lip.
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Turku...

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Turku zaprasza...

30 czerw.
Wolontariacki #GaszynChallenge ze sporą dawką...

Wolontariacki #GaszynChallenge ze sporą dawką...

10 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama