piątek 18 października 2019

Hanny, Klementyny, Łukasza

reklama
Wzorek

Rafa Jeziorsko SUP Race 2019 już w ten weekend!

Rafa Jeziorsko SUP Race 2019 już w ten weekend! - foto:Radek Piasecki
foto:Radek Piasecki 

Weź udział w pierwszym wyścigu na deskach z wiosłem i przyczyń się walnie do tworzenia nowej dyscypliny kajakarstwa poprzez zostanie prekursorem supa w Polsce.

W ramach Uone SUPer weekend 2019, organizowanego w dniach 29-30.06.2019 roku przez firmę AT Road sp. z o. o. właściciela marki Uone, Urząd Miasta i Gminy Dobra, Ośrodek wypoczynkowy Rafa Jeziorsko, Stowarzyszenie sUpONE przy wsparciu Polskiego Związku Kajakowego oraz Wielkopolskiego Związku Kajakowego, a także szeregu sponsorów, pragniemy zaprosić wszystkich zainteresowanych w wieku od 12 do 80+ lat na bezprecedensowe zawody i zabawę na deskach z wiosłem.

reklama

Zawody odbędą się na dwóch dystansach:

• długi dystans: start od plaży Ośrodka Rafa Jeziorsko z jednym nawrotem na boi oddalonej o 1000 m od brzegu, długość wyścigu 2000 m.
• wyścig techniczny: odbywający się wzdłuż plaży Ośrodka Rafa Jeziorsko z nawrotami pomiędzy 2 bojami, długość wyścigu 500 m.

Nie masz jeszcze planów na nadchodzący weekend? Zapraszamy serdecznie do zapisów - do wygrania ciekawe nagrody, a jeśli nie chcesz startować w zawodach to przyjdź na plażę ośrodka Rafa Jeziorsko w niedzielę 30.06.2019r. Czekać będzie na Ciebie wspólna zabawa na deskach z wiosłem! W programie mi. n. szkolenie, konkursy, pływanie, wycieczki oraz zabawa na pompowanych elementach wodnych placów zabaw!

Rafa Jeziorsko SUP Race 2019 już w ten weekend!

Podobne artykuły

Judocy z UKS Tuliszków na Mistrzostwach Młodzików

Judocy z UKS Tuliszków na Mistrzostwach Młodzików

7 paźd.
Mistrzynie Polski - KDP Kalinowa wróciły do...

Mistrzynie Polski - KDP Kalinowa wróciły do domu...

3 wrz.
Wideo: KDP Kalinowa i OSP Janiszew Mistrzami...

Wideo: KDP Kalinowa i OSP Janiszew Mistrzami...

31 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama