środa 12 sierpnia 2020

Hilarii, Juliana, Lecha

reklama

Rafa Jeziorsko SUP Race 2019 już w ten weekend!

Rafa Jeziorsko SUP Race 2019 już w ten weekend! - foto:Radek Piasecki
foto:Radek Piasecki 

Weź udział w pierwszym wyścigu na deskach z wiosłem i przyczyń się walnie do tworzenia nowej dyscypliny kajakarstwa poprzez zostanie prekursorem supa w Polsce.

W ramach Uone SUPer weekend 2019, organizowanego w dniach 29-30.06.2019 roku przez firmę AT Road sp. z o. o. właściciela marki Uone, Urząd Miasta i Gminy Dobra, Ośrodek wypoczynkowy Rafa Jeziorsko, Stowarzyszenie sUpONE przy wsparciu Polskiego Związku Kajakowego oraz Wielkopolskiego Związku Kajakowego, a także szeregu sponsorów, pragniemy zaprosić wszystkich zainteresowanych w wieku od 12 do 80+ lat na bezprecedensowe zawody i zabawę na deskach z wiosłem.

reklama

Zawody odbędą się na dwóch dystansach:

• długi dystans: start od plaży Ośrodka Rafa Jeziorsko z jednym nawrotem na boi oddalonej o 1000 m od brzegu, długość wyścigu 2000 m.
• wyścig techniczny: odbywający się wzdłuż plaży Ośrodka Rafa Jeziorsko z nawrotami pomiędzy 2 bojami, długość wyścigu 500 m.

Nie masz jeszcze planów na nadchodzący weekend? Zapraszamy serdecznie do zapisów - do wygrania ciekawe nagrody, a jeśli nie chcesz startować w zawodach to przyjdź na plażę ośrodka Rafa Jeziorsko w niedzielę 30.06.2019r. Czekać będzie na Ciebie wspólna zabawa na deskach z wiosłem! W programie mi. n. szkolenie, konkursy, pływanie, wycieczki oraz zabawa na pompowanych elementach wodnych placów zabaw!

Rafa Jeziorsko SUP Race 2019 już w ten weekend!

Podobne artykuły

 UKS

UKS "Piątka" Turek czwartą drużyną Kadetek w...

29 lt.
Malanów zdominował Mistrzostwa Powiatu...

Malanów zdominował Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w...

19 lt.
Zimowy Turniej Sportów Walki

Zimowy Turniej Sportów Walki

1 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama