piątek 13 grudnia 2019

Dalidy, Juliusza, Łucji

reklama

Rafa Jeziorsko SUP Race 2019 już w ten weekend!

Rafa Jeziorsko SUP Race 2019 już w ten weekend! - foto:Radek Piasecki
foto:Radek Piasecki 

Weź udział w pierwszym wyścigu na deskach z wiosłem i przyczyń się walnie do tworzenia nowej dyscypliny kajakarstwa poprzez zostanie prekursorem supa w Polsce.

W ramach Uone SUPer weekend 2019, organizowanego w dniach 29-30.06.2019 roku przez firmę AT Road sp. z o. o. właściciela marki Uone, Urząd Miasta i Gminy Dobra, Ośrodek wypoczynkowy Rafa Jeziorsko, Stowarzyszenie sUpONE przy wsparciu Polskiego Związku Kajakowego oraz Wielkopolskiego Związku Kajakowego, a także szeregu sponsorów, pragniemy zaprosić wszystkich zainteresowanych w wieku od 12 do 80+ lat na bezprecedensowe zawody i zabawę na deskach z wiosłem.

reklama

Zawody odbędą się na dwóch dystansach:

• długi dystans: start od plaży Ośrodka Rafa Jeziorsko z jednym nawrotem na boi oddalonej o 1000 m od brzegu, długość wyścigu 2000 m.
• wyścig techniczny: odbywający się wzdłuż plaży Ośrodka Rafa Jeziorsko z nawrotami pomiędzy 2 bojami, długość wyścigu 500 m.

Nie masz jeszcze planów na nadchodzący weekend? Zapraszamy serdecznie do zapisów - do wygrania ciekawe nagrody, a jeśli nie chcesz startować w zawodach to przyjdź na plażę ośrodka Rafa Jeziorsko w niedzielę 30.06.2019r. Czekać będzie na Ciebie wspólna zabawa na deskach z wiosłem! W programie mi. n. szkolenie, konkursy, pływanie, wycieczki oraz zabawa na pompowanych elementach wodnych placów zabaw!

Rafa Jeziorsko SUP Race 2019 już w ten weekend!

Podobne artykuły

Karatecy z Striker Turek walczyli na...

Karatecy z Striker Turek walczyli na Mistrzostawch...

4 grudz.
Sukces kickboxerów z klubu Striker. w Wołominie

Sukces kickboxerów z klubu Striker. w Wołominie

26 list.
Karatecy z Tuliszkowa znowu na podium.

Karatecy z Tuliszkowa znowu na podium.

25 list.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama