środa 30 listopada 2022

Andrzeja, Maury, Ondraszka

0°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Za nami warsztaty i spektakl ogniowy, a przed nami kolejne atrakcje - Festiwal Ognia i Żonglerki trwa w najlepsze

Za nami warsztaty i spektakl ogniowy, a przed nami kolejne atrakcje - Festiwal Ognia i Żonglerki trwa w najlepsze - źródło: Miejski Dom Kultury w Turku
źródło: Miejski Dom Kultury w Turku 

Wczoraj wieczorem zakończył się pierwszy dzień Festiwalu Ognia i Żonglerki w Turku. Grupa Artystyczna „Leśne Licho” ze Stalowej Woli zaprezentowała fenomenalny spektakl ogniowy, czyli taniec połączony z ogniem. Na tym jeszcze nie koniec, bowiem przed nami kolejne ogniowe występy. Mieszkańcy Turku i okolic mają okazję wziąć udział we wspaniałej, płomiennej przygodzie wraz ze stowarzyszeniem ,,Universum’’ oraz grupą artystyczną ,,Leśne Licho’’ ze Stalowej Woli.

Warsztaty pirotechniki scenicznej rozpoczęły się w piątek, 5 lipca. Zaraz po nich odbyły się równie ciekawe warsztaty szczudlarskie oraz warsztaty tańca z ogniem. Dzień zakończył zapierający dech w piersiach występ grupy artystycznej „Leśne Licho” w Parku Tura. Zaprezentowano spektakularny układ choreograficzny połączony z ogniem, który przyciągnął wielu zainteresowanych.

reklama

Dzisiaj również odbyły się warsztaty żonglerki ogniowej wraz ze stowarzyszeniem ,,Universum’’, warsztaty szczudlarskie oraz warsztaty ,,English Version Below’’ dla początkujących. Sobotnie atrakcje zakończy pokaz ogniowy w Parku Żerminy Składkowskiej w Turku o godzinie 21.30. Nie masz planów na sobotni wieczór? Zapraszamy do parku, niecodzienna dawka emocji i rozrywki gwarantowana!

źródło: Miejski Dom Kultury w Turku2
źródło: Miejski Dom Kultury w Turku3
źródło: Miejski Dom Kultury w Turku4
źródło: Miejski Dom Kultury w Turku5
źródło: Miejski Dom Kultury w Turku6
źródło: Miejski Dom Kultury w Turku7
źródło: Miejski Dom Kultury w Turku8
źródło: Miejski Dom Kultury w Turku9
źródło: Miejski Dom Kultury w Turku10

Podobne artykuły

"Duch Teatru" straszył i bawił w Przystani. Scena...

20 list.
Wideo: Dynia ma potencjał! Gospodynie z Żuk też!

Wideo: Dynia ma potencjał! Gospodynie z Żuk też!

17 paźd.
Festiwal Dyni w Żukach

Festiwal Dyni w Żukach

17 paźd.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama