piątek 14 sierpnia 2020

Alfreda, Maksymiliana, Selmy

reklama

Za nami warsztaty i spektakl ogniowy, a przed nami kolejne atrakcje - Festiwal Ognia i Żonglerki trwa w najlepsze

Za nami warsztaty i spektakl ogniowy, a przed nami kolejne atrakcje - Festiwal Ognia i Żonglerki trwa w najlepsze - źródło: Miejski Dom Kultury w Turku
źródło: Miejski Dom Kultury w Turku 

Wczoraj wieczorem zakończył się pierwszy dzień Festiwalu Ognia i Żonglerki w Turku. Grupa Artystyczna „Leśne Licho” ze Stalowej Woli zaprezentowała fenomenalny spektakl ogniowy, czyli taniec połączony z ogniem. Na tym jeszcze nie koniec, bowiem przed nami kolejne ogniowe występy. Mieszkańcy Turku i okolic mają okazję wziąć udział we wspaniałej, płomiennej przygodzie wraz ze stowarzyszeniem ,,Universum’’ oraz grupą artystyczną ,,Leśne Licho’’ ze Stalowej Woli.

Warsztaty pirotechniki scenicznej rozpoczęły się w piątek, 5 lipca. Zaraz po nich odbyły się równie ciekawe warsztaty szczudlarskie oraz warsztaty tańca z ogniem. Dzień zakończył zapierający dech w piersiach występ grupy artystycznej „Leśne Licho” w Parku Tura. Zaprezentowano spektakularny układ choreograficzny połączony z ogniem, który przyciągnął wielu zainteresowanych.

reklama

Dzisiaj również odbyły się warsztaty żonglerki ogniowej wraz ze stowarzyszeniem ,,Universum’’, warsztaty szczudlarskie oraz warsztaty ,,English Version Below’’ dla początkujących. Sobotnie atrakcje zakończy pokaz ogniowy w Parku Żerminy Składkowskiej w Turku o godzinie 21.30. Nie masz planów na sobotni wieczór? Zapraszamy do parku, niecodzienna dawka emocji i rozrywki gwarantowana!

Podobne artykuły

Teatralna przygoda w bibliotece

Teatralna przygoda w bibliotece

5 sierp.
MDK przygotuje film z poradnikiem nt....

MDK przygotuje film z poradnikiem nt. stworzenia...

2 kw.
Sukces wychowanków Specjalnego Ośrodka...

Sukces wychowanków Specjalnego Ośrodka...

12 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama