sobota 19 czerwca 2021

Gerwazego, Protazego, Sylwii

31°C bezchmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Świetna zabawa, gry i konkursy - na to mogli liczyć uczestnicy Dnia Baniek Mydlanych

Świetna zabawa, gry i konkursy - na to mogli liczyć uczestnicy Dnia Baniek Mydlanych - foto: Zuzanna Szczepocka
foto: Zuzanna Szczepocka 

,,Bubble Day’’ to fantastyczny Dzień Baniek Mydlanych. Jest to bez wyjątków doskonała zabawa dla wszystkich. Festiwal Baniek Mydlanych pozwala przeżyć niezapomniane chwile wraz z najbliższymi. To niesamowite wydarzenie przyciągnęło dziś wielu zaineresowanych, zarówno całe rodziny, jak i grupy przyjaciół.

Od godziny 13.00 na terenie OSiR przy ul. Armii Krajowej 1 w Turku, tysiące baniek mydlanych wzniosło się w powietrze. Zgromadzeni mogli liczyć na m.in. pokazy osobliwych baniek, zabawy z animatorami, strefę relaksu oraz strefę z darmowym płynem do puszczania wielkich baniek mydlanych. Milusińscy korzystali również z dodatkowych atrakcji - zamku dmuchanego, kolorowej waty cukrowej, pysznego popcornu oraz zabaw ze skakanką. Dla odważnych został również przygotowany konkurs, który polegał na wykonaniu jak największej bańki mydlanej. Na zwycięzców czekały nagrody. Każdy mógł znaleźć coś interesującego dla siebie. Pomimo pochmurnej pogody Dzień Baniek Mydlanych można uznać za udany.

reklama

Z. Szczepocka

Podobne artykuły

Sukces Joasi z CKiBP Malanów na przeglądzie...

Sukces Joasi z CKiBP Malanów na przeglądzie piosenki...

31 maj.

"Widzieć Inaczej" z Robertem Janowskim. Scena to...

20-10-2020
Pierwsze regaty Armor Sailing Windsurfing...

Pierwsze regaty Armor Sailing Windsurfing School już...

18-09-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama