sobota 20 lipca 2019

Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

reklama

Świetna zabawa, gry i konkursy - na to mogli liczyć uczestnicy Dnia Baniek Mydlanych

Świetna zabawa, gry i konkursy - na to mogli liczyć uczestnicy Dnia Baniek Mydlanych - foto: Zuzanna Szczepocka
foto: Zuzanna Szczepocka 

,,Bubble Day’’ to fantastyczny Dzień Baniek Mydlanych. Jest to bez wyjątków doskonała zabawa dla wszystkich. Festiwal Baniek Mydlanych pozwala przeżyć niezapomniane chwile wraz z najbliższymi. To niesamowite wydarzenie przyciągnęło dziś wielu zaineresowanych, zarówno całe rodziny, jak i grupy przyjaciół.

Od godziny 13.00 na terenie OSiR przy ul. Armii Krajowej 1 w Turku, tysiące baniek mydlanych wzniosło się w powietrze. Zgromadzeni mogli liczyć na m.in. pokazy osobliwych baniek, zabawy z animatorami, strefę relaksu oraz strefę z darmowym płynem do puszczania wielkich baniek mydlanych. Milusińscy korzystali również z dodatkowych atrakcji - zamku dmuchanego, kolorowej waty cukrowej, pysznego popcornu oraz zabaw ze skakanką. Dla odważnych został również przygotowany konkurs, który polegał na wykonaniu jak największej bańki mydlanej. Na zwycięzców czekały nagrody. Każdy mógł znaleźć coś interesującego dla siebie. Pomimo pochmurnej pogody Dzień Baniek Mydlanych można uznać za udany.

reklama

Z. Szczepocka

Podobne artykuły

Loteria fantowa, pokazy, konkursy i regionalne...

Loteria fantowa, pokazy, konkursy i regionalne...

14 lip.
Wakacyjny klimat dopisał strażackiemu festynowi...

Wakacyjny klimat dopisał strażackiemu festynowi w...

9 lip.
Animacje dla dzieci kończą trzydniowy Festiwal...

Animacje dla dzieci kończą trzydniowy Festiwal Ognia...

7 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama