sobota 25 stycznia 2020

Miłosza, Pawła, Tatiany

reklama

Trwają zapisy do zespołów artystycznych i sekcji zainteresowań w Miejskim Domu Kultury

Trwają zapisy do zespołów artystycznych i sekcji zainteresowań w Miejskim Domu Kultury
 

Od wielu lat Miejski Dom Kultury w Turku organizuje ciekawe wydarzenia, dzięki którym ludzie mogą miło spędzić wolny czas, rozwijając swoje zainteresowania. Różnorodne zajęcia skierowane są dla osób praktycznie w każdym wieku.

Od dzisiaj trwają zapisy do zespołów artystycznych i sekcji zainteresowań. Dlatego zapraszamy wszystkie dzieci, osoby dorosłe oraz seniorów do Miejskiego Domu Kultury w Turku. Czekają tam na Was różne zajęcia od jogi, przez rysunek, taniec i wiele innych.

reklama

Dodatkową atrakcją  będą bezpłatne kursy językowe i komputerowe przeznaczone dla osób od 25 do 72 roku życia. Aby wziąć udział w kursie należy mieć maksymalnie wykształcenie średnie. Z zajęć mogą również skorzystać osoby pracujące, bezrobotne, bierne zawodowo – niepełnosprawne. Kursy odbywać się będą od września do października tego roku. Ilość miejsc ograniczona.

Szczegóły na plakacie

Podobne artykuły

Licytacje i piękne piosenki czyli koncert...

Licytacje i piękne piosenki czyli koncert...

z dzisiaj
Odnowią duży park za 19 mln. Będzie także...

Odnowią duży park za 19 mln. Będzie także amfiteatr!

z wczoraj
Nowe psy i wiele innych czyli repertuar kina na...

Nowe psy i wiele innych czyli repertuar kina na luty.

z wczoraj

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama