sobota 11 lipca 2020

Benedykta, Kariny, Olgi

reklama

Powstał nowy dojazd do działek budowlanych w okolicy ul. Słonecznej

Powstał nowy dojazd do działek budowlanych w okolicy ul. Słonecznej - Źródło: Miasto Turek
Źródło: Miasto Turek 

Zakończyła się budowa małego skrzyżowania przy ul. Słonecznej, stanowiącego zjazd do uliczki nr 36KDD, przy której Gmina Miejska Turek sprzedawała działki na budownictwo jednorodzinne.

Działki pod budowę domów w okolicy ul. Słonecznej nie miały dojazdu. W tej sytuacji Miasto Turek zleciło budowę skrzyżowania ze zjazdem do działek zlokalizowanych przy ul. Słonecznej, na odcinku pomiędzy ulicami gen. Andersa a Kutrzeby.

reklama

30 kwietnia plac budowy został przekazany wykonawcy inwestycji, tj. firmie RM Beton z Dzierżąznej. Wybudowana została z ul. Słonecznej nawierzchnia zjazdu z kostki brukowej grafitowej i na drodze dojazdowej do działek budowlanych nawierzchnia z mieszanki kamiennej. To wymusiło przestawienie jednego ze słupów oświetleniowych przy Słonecznej. Przedsięwzięcie kosztowało ok. 40.000 zł.

Źródło: Miasto Turek

Podobne artykuły

Farma Wiatrowa w Przykonie oficjalnie oddana do...

Farma Wiatrowa w Przykonie oficjalnie oddana do użytku

8 lip.
Fundusz Dróg Samorządowych wspomoże budowę...

Fundusz Dróg Samorządowych wspomoże budowę ulicy...

2 lip.
Ulica Witosa oddana przed czasem. Inwestycja...

Ulica Witosa oddana przed czasem. Inwestycja...

15 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama