niedziela 09 sierpnia 2020

Klary, Romana, Rozyny

reklama

I Ty zostań Honorowym Dawcą Krwi. Dziś Wielka Akcja Poboru Krwi z SHDK Górnik.

I Ty zostań Honorowym Dawcą Krwi. Dziś Wielka Akcja Poboru Krwi z SHDK Górnik.  - foto: Archiwum Turek.net.pl
foto: Archiwum Turek.net.pl 

Po raz kolejny Klub SHDK RP Górnik zaprasza na akcję poboru krwi, która odbędzie się w dniu dziś tj, 6 września w Hostelu Barbórka. W trakcie akcji zostanie wylosowany voucher na kolację w restauracji Staromiejska dla dwóch osób. 

Krwiodawcą może zostać każda osoba, w wieku od 18 do 60 lat. Do oddania tego bezcennego płynu chętne osoby proszone są o przybycie do Hostelu Barbórka (ul Legionów Polskich 9) w godzinach od 8.00 do 11.00. Należy zabrać ze sobą dowód osobisty i zjeść wcześniej lekki posiłek. Pamiętajmy także że oddanie krwi to poważna sprawa więc na 24 godziny przed tą czynnością nie należy spożywać alkoholu. Podczas akcji oddawania krwi można będzie również zostać potencjalnym dawcą krwiotwórczych komórek macierzystych.

reklama

Sponsorem ufundowanego vochera na kolację w Restauracji Staromiejskiej jest wieloletni członek klubu Dawid Rosiak. Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów.

I Ty zostań Honorowym Dawcą Krwi. Dziś Wielka Akcja Poboru Krwi z SHDK Górnik.

Podobne artykuły

Kolejny pobór krwi w Turku. RCKiK apeluje o...

Kolejny pobór krwi w Turku. RCKiK apeluje o wsparcie

31 lip.
Krew pilnie potrzebna - każdy z nas może...

Krew pilnie potrzebna - każdy z nas może podarować...

18 lip.
Nie ma wakacji bez donacji czyli kolejna akcja...

Nie ma wakacji bez donacji czyli kolejna akcja...

7 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama