poniedziałek 11 listopada 2019

Bartłomieja, Gertrudy, Marcina

reklama
Wzorek

Grand Prix dla "Jedyneczki" w projekcie "Zdrowo jem, więcej wiem"

Grand Prix dla
 

Dla uczniów kl. 3a i wychowawcy Grażyny Sujewicz ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. H. Sienkiewicza w Turku, nowy rok szkolny rozpoczął się szczególnie radośnie. A to za sprawą udziału i realizacji kolejnej już IX edycji ogólnopolskiego projektu edukacji prozdrowotnej „Zdrowo jem, więcej wiem” Fundacji BOŚ, pod honorowym patronatem Pierwszej Damy RP- p. Agaty Kornhauser – Dudy. Za całoroczną realizację projektu zespół „Jedyneczka” uzyskał I miejsce w kraju w kategorii GRAND PRIX kl. II-III.

Celem projektu skierowanego do uczniów zerówek i klas I-III szkół podstawowych była nie tylko realizacja poszczególnych zadań organizatora, ale głównie kreatywne podejście i podjęte własne działania w zakresie edukacji związanej ze zdrowym i ekologicznym stylem życia, aktywnością fizyczną, a także promocja zdrowia w środowisku szkolnym i lokalnym, co zostało docenione przez jury konkursu.

reklama

Udział w konkursie i realizacja projektu była dla dzieci nie tylko szansą na zdobycie wiedzy o zdrowym odżywianiu i wyrobienia prawidłowych nawyków żywieniowych, ale także zdobyciem cennych umiejętności takich, jak praca w grupie.

Warto zadbać o zdrowe odżywianie i regularną aktywność fizyczną. Więcej informacji na temat działań podjętych przez „Jedyneczkę” można zobaczyć na klasowym blogu NAUKA i ZABAWA http://pasjeinauka.blogspot.com/

Materiał nadesłany

Podobne artykuły

Uczniowie SP1 na sobotnim meczu siatkówki SKRY...

Uczniowie SP1 na sobotnim meczu siatkówki SKRY...

5 list.
Pierwszaki z SP1 ślubowały!

Pierwszaki z SP1 ślubowały!

5 list.
Udział uczniów z SP1 w Ogólnopolskim Biciu...

Udział uczniów z SP1 w Ogólnopolskim Biciu Rekordu w...

18 paźd.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama