sobota 22 czerwca 2024

Pauliny, Sabiny, Tomasza

reklama

Żłobek Montessori zaprasza na "Drzwi Otwarte"

Żłobek Montessori zaprasza na
 

“Pomóż mi zrobić to samemu”. To chyba jedno z najpopularniejszych zdań związanych z pedagogiką Marii Montessori. Ono oddaje atmosferę jaka panuje w naszym żłobku.

W Żłobku Montessori AQQ podążamy za dzieckiem, nie zmuszamy, nie stosujemy kar i nagród, dbamy o emocje. Wielką inspirację czerpiemy z leśnych przedszkoli, gdyż kontakt z naturą uważamy za niezbędny w prawidłowym rozwoju małego dziecka.

reklama

 

Nasza placówka powstała z marzeń i pasji do pracy z Dziećmi i dla Dzieci.

 

W naszej placówce  jest jedna  grupa mieszana pod względem wieku i płci. Żłobki i przedszkola Montessori charakteryzują się grupami różnowiekowymi, które odzwierciedlają naturalne środowisko domowe, gdy dzieci przebywają wśród młodszego i/lub starszego rodzeństwa czy kuzynostwa. Młodsze dzieci zyskują oparcie i pomoc starszych, biorą z nich przykład i czerpią z ich wiedzy. Natomiast starszaki są w stosunku do młodszych opiekuńcze i empatyczne, czują się ważne, potrzebne i tym samym wzmocnione.

 

Naszym celem jest stworzenie placówki przyjaznej dzieciom, ich rodzicom i najbliższym.  Chcemy uczyć  dzieci  samodzielności, wsparcia, tolerancji  i współpracy.

 

Jesteśmy przekonani że Żłobek Montessori AQQ spotka się z Państwa uznaniem, a przede wszystkim z uznaniem Waszych Pociech.

Rodziców oraz opiekunów wraz z dziećmi serdecznie zapraszamy na „Drzwi Otwarte” 21 września (sobota) w godz. od 14.00 do 17.00 - Słodków Kolonia ul. Topolowa 4.

Będzie to wspaniała okazja, żeby zobaczyć jak funkcjonuje Żłobek Montessori porozmawiać z nauczycielami oraz doświadczyć nauki na ciekawych montessoriańskich pomocach dydaktycznych.

Do zobaczenia

Redakcja Turek.net.plFB

redakcja@turek.net.pl

787 77 74 72

Dodatkowe zdjęcia do artykułu
Żłobek Montessori zaprasza na Drzwi Otwarte
Podobne artykuły
Zaproś swoje dziecko do świata muzyki! Rusza...

Zaproś swoje dziecko do świata muzyki! Rusza rekrutacja do Szkoły...

28 maj.
Drzwi Otwarte w ZST 2024. Zobacz jak fajnie...

Drzwi Otwarte w ZST 2024. Zobacz jak fajnie jest w Technikum!

1 maj.
Zapraszamy na Drzwi Otwarte w Zespole Szkół...

Zapraszamy na Drzwi Otwarte w Zespole Szkół Technicznych w Turku już...

21 kw.
Zaproś swoje dziecko do świata muzyki! Rusza...

Zaproś swoje dziecko do świata muzyki! Rusza rekrutacja do Szkoły...

25-05-2023
Majówka po turkowsku. Wyjątkowy weekend w...

Majówka po turkowsku. Wyjątkowy weekend w środku tygodnia!

28-04-2023
Przed nimi trudne decyzje. Drzwi otwarte maja...

Przed nimi trudne decyzje. Drzwi otwarte maja ułatwić wybór...

20-04-2023

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama