piątek 05 czerwca 2020

Bonifacego, Kiry, Waltera

reklama

Żłobek Montessori zaprasza na "Drzwi Otwarte"

Żłobek Montessori zaprasza na
 

“Pomóż mi zrobić to samemu”. To chyba jedno z najpopularniejszych zdań związanych z pedagogiką Marii Montessori. Ono oddaje atmosferę jaka panuje w naszym żłobku.

W Żłobku Montessori AQQ podążamy za dzieckiem, nie zmuszamy, nie stosujemy kar i nagród, dbamy o emocje. Wielką inspirację czerpiemy z leśnych przedszkoli, gdyż kontakt z naturą uważamy za niezbędny w prawidłowym rozwoju małego dziecka.

reklama

 

Nasza placówka powstała z marzeń i pasji do pracy z Dziećmi i dla Dzieci.

 

W naszej placówce  jest jedna  grupa mieszana pod względem wieku i płci. Żłobki i przedszkola Montessori charakteryzują się grupami różnowiekowymi, które odzwierciedlają naturalne środowisko domowe, gdy dzieci przebywają wśród młodszego i/lub starszego rodzeństwa czy kuzynostwa. Młodsze dzieci zyskują oparcie i pomoc starszych, biorą z nich przykład i czerpią z ich wiedzy. Natomiast starszaki są w stosunku do młodszych opiekuńcze i empatyczne, czują się ważne, potrzebne i tym samym wzmocnione.

reklama

 

Naszym celem jest stworzenie placówki przyjaznej dzieciom, ich rodzicom i najbliższym.  Chcemy uczyć  dzieci  samodzielności, wsparcia, tolerancji  i współpracy.

 

Jesteśmy przekonani że Żłobek Montessori AQQ spotka się z Państwa uznaniem, a przede wszystkim z uznaniem Waszych Pociech.

Rodziców oraz opiekunów wraz z dziećmi serdecznie zapraszamy na „Drzwi Otwarte” 21 września (sobota) w godz. od 14.00 do 17.00 - Słodków Kolonia ul. Topolowa 4.

Będzie to wspaniała okazja, żeby zobaczyć jak funkcjonuje Żłobek Montessori porozmawiać z nauczycielami oraz doświadczyć nauki na ciekawych montessoriańskich pomocach dydaktycznych.

Do zobaczenia

Żłobek Montessori zaprasza na

Podobne artykuły

Rozrywka, edukacja, rozwój - Drzwi Otwarte ZPEW...

Rozrywka, edukacja, rozwój - Drzwi Otwarte ZPEW w Turku

07-06-2019
Innowacja w nauce i praktyce - Drzwi Otwarte...

Innowacja w nauce i praktyce - Drzwi Otwarte ZST w...

29-05-2019
Kaczki Śr: Drzwi Otwarte w ZSR ukazały zalety...

Kaczki Śr: Drzwi Otwarte w ZSR ukazały zalety...

28-05-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama