niedziela 27 września 2020

Damiana, Mirabeli, Wincentego

reklama

Przedszkolaki z "Ósemki" w dniu swojego święta sprzątały świat

Przedszkolaki z
 

20 września w naszym przedszkolu wszystkie dzieci spotkały się w grupie Niedźwiadków, gdzie wspólnie bawiły się i uczestniczyły w zajęciach ekologicznych.

Na początku obejrzały inscenizację pt.: „Kłopoty krasnala”, która zobrazowała współczesny problem jakim jest zaśmiecanie środowiska. Dzieci dostrzegły skutki wyrzucania śmieci w niedozwolonych miejscach. Zrozumiały, że każdy człowiek, począwszy od małego przedszkolaka ma ogromny wpływ na stan naszego środowiska. Maluchy poznały pojęcie recykling, po czym segregowały odpady do odpowiednich pojemników. W nagrodę za doskonale wykonaną pracę były konkursy i zabawy sportowe.

reklama

Kończąc spotkanie nasze dzieci wyposażone w rękawiczki i worki,  z uśmiechem ruszyły sprzątać świat. Jak widać przedszkolaki nie tylko bawią się i śpiewają, ale również o środowisko dbają.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Druhowie z OSP Turek na pomoc mieszkańcom

Druhowie z OSP Turek na pomoc mieszkańcom

11 wrz.
Ścieżka edukacyjna na terenie Przedszkola...

Ścieżka edukacyjna na terenie Przedszkola Gminnego w...

9 wrz.
Umowa na dowóz uczniów do szkół i wychowanków...

Umowa na dowóz uczniów do szkół i wychowanków...

27 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama