Ostrzegamy przed silnym wiatrem dla Turku i powiatu. Powieje do 110 km/h

niedziela 23 luty 2020

Damiana, Romana, Romany

reklama

Przedszkolaki zwiedzały Komendę Policji w Turku

Przedszkolaki zwiedzały Komendę Policji w Turku
 

Policjanci z Turku gościli dzieci z przedszkoli. W trakcie pobytu najmłodsi mieli okazję dowiedzieć się jak pracują policjanci oraz zwiedzić pomieszczenia w budynku Komendy Powiatowej Policji w Turku. Spotkanie było także okazją do tego, aby porozmawiać o bezpieczeństwie.

Dzieci z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Grzymiszewie oraz przedszkola Magiczna Chatka odwiedziły Komendę Powiatową Policji w Turku. Wizyta była dla dzieci atrakcją oraz doskonałą okazją do nauki podstawowych zasad bezpieczeństwa. Dzieci z uwagą słuchały również na czym polega praca policjanta. W trakcie wycieczki po komendzie najmłodsi zobaczyli między innymi stanowisko dyżurnego policji,  dowiedzieli się w jakich sytuacjach należy dzwonić na numery alarmowe. Dzieci miały również okazję zobaczyć z bliska radiowozy oraz wyposażenie używane przez policjantów podczas codziennej służby. 

reklama

Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały odblaski poprawiające widoczność. 

Podobne artykuły

Kobieta straciła 45 tyś zł. Oszustwo na...

Kobieta straciła 45 tyś zł. Oszustwo na...

z wczoraj
Co to jest tolerancja? Spotkanie z przedszkolakami

Co to jest tolerancja? Spotkanie z przedszkolakami

20 lt.
Kolejny nocny pożar na parkingu. Spłonęło BMW...

Kolejny nocny pożar na parkingu. Spłonęło BMW na POW

20 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama