środa 05 sierpnia 2020

Emila, Karoliny, Kary

reklama

Przedszkolaki zwiedzały Komendę Policji w Turku

Przedszkolaki zwiedzały Komendę Policji w Turku
 

Policjanci z Turku gościli dzieci z przedszkoli. W trakcie pobytu najmłodsi mieli okazję dowiedzieć się jak pracują policjanci oraz zwiedzić pomieszczenia w budynku Komendy Powiatowej Policji w Turku. Spotkanie było także okazją do tego, aby porozmawiać o bezpieczeństwie.

Dzieci z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Grzymiszewie oraz przedszkola Magiczna Chatka odwiedziły Komendę Powiatową Policji w Turku. Wizyta była dla dzieci atrakcją oraz doskonałą okazją do nauki podstawowych zasad bezpieczeństwa. Dzieci z uwagą słuchały również na czym polega praca policjanta. W trakcie wycieczki po komendzie najmłodsi zobaczyli między innymi stanowisko dyżurnego policji,  dowiedzieli się w jakich sytuacjach należy dzwonić na numery alarmowe. Dzieci miały również okazję zobaczyć z bliska radiowozy oraz wyposażenie używane przez policjantów podczas codziennej służby. 

reklama

Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały odblaski poprawiające widoczność. 

Podobne artykuły

Ukradł samochód i posiadał narkotyki....

Ukradł samochód i posiadał narkotyki. 24-latkowi...

30 lip.
Powiatowe obchody Święta Policji. Były...

Powiatowe obchody Święta Policji. Były odznaczenia,...

29 lip.
Podejrzany o kradzież zatrzymany przez...

Podejrzany o kradzież zatrzymany przez policjanta na...

27 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama