poniedziałek 03 sierpnia 2020

Augustyna, Kamelii, Lidii

reklama

Dobiega końca III edycja "Miszczów Parkowania". Na zdjęcia czekamy do wtorku.

Dobiega końca III edycja
 

Już po nadchodzącej wyborczej niedzieli  z nadesłanych do naszej redakcji zdjęć w ramach tegorocznej edycji „Miszczowie Parkowania” wybierzemy 10 najciekawszych z których to Czytelnicy wyłonią tegorocznego „Miszcza”. 

W naszej fotogalerii jest już pokaźna ilość nadesłanych przez Was „pomysłów” na parkowanie w naszym mieście i powiecie. Uzupełniliśmy ją dzisiaj o zdjęcia nadesłane w okresie wakacji i września. W dniu 15 października redakcja Turek.net.pl wybierze spośród nich 10 najciekawszych naszym zdaniem „pomysłów”. Ze wspomnianej najlepszej dziesiątki to wy drodzy Czytelnicy w formie głosowania wybierzecie tego jednego - jedynego - najlepszego.

reklama

Aktualna galeria III edycji Miszczów Parkowania wygląda tak: https://www.turek.net.pl/fotogaleria/26804-miszczowie-parkowania-iii-edycja-akcji

Autorzy trzech najwyżej ocenionych zdjęć otrzymają podwójne bilety do kina lub na koncert Czesława Mozila (30 listopada MDK). Pozostało zatem już niewiele czasu do zamknięcia tegorocznych zgłoszeń więc jeżeli posiadacie uwiecznione na zdjęciach warte uwagi „pakingowe rodzynki” wysyłajcie na redakcja@turek.net.pl z dopiskiem „Miszczowie parkowania”.

Podobne artykuły

Parkomaty w Turku ruszą dopiero 1 kwietnia....

Parkomaty w Turku ruszą dopiero 1 kwietnia. Zobacz...

16 mrz.
Plebiscyt III edycji Miszczów Parkowania...

Plebiscyt III edycji Miszczów Parkowania zakończony

20-11-2019
PLEBISCYT:

PLEBISCYT: "Miszczowie Parkowania" - finałowa 12-tka

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama