niedziela 15 grudnia 2019

Celiny, Ireneusza, Niny

reklama

Kiermasz Bożonarodzeniowy z LGD Tur tym razem w rynku przez dwa dni!

Kiermasz Bożonarodzeniowy z LGD Tur tym razem w rynku przez dwa dni! - foto: Archiwum Turek.net.pl
foto: Archiwum Turek.net.pl 

Kiermasz Rękodzieła to wydarzenie, które odbywa się od 2012 roku i na stałe wpisało się w Bożonarodzeniową tradycję miasta Turku. Kiermasz to nie tylko wydarzenie, gdzie można kupić wyroby wykonane przez naszych wystawców – niepowtarzalne świąteczne ozdoby czy upominki, ale także miejsce wyjątkowych spotkań i rozmów osób z pasją i przywiązaniem do rzeczy wyjątkowych i niepowtarzalnych.

Organizatorem corocznego kiermaszu jest Lokalna Grupa Działania T.U.R która w tym roku zaprasza na wydarzenie w nowej odsłonie. Tegoroczną nowością jest to, iż Kiermasz odbywał się będzie przez dwa dni w Rynku Miasta Turek, a wśród  uczestników znajdą się także wystawcy oferujący żywność nawiązującą do lokalnych, tradycyjnych, potraw wigilijnych.

reklama

W tym roku wydarzenie będzie czynne dla zwiedzających przez dwa dni, tj. 14 i 15 grudnia w godzinach od 10.00 do 18.00. Tak jak w latach ubiegłych będzie zorganizowana loteria, w ramach której klienci będą mogli wylosować jedno z rękodzieł naszych wystawców. Losowanie nagród odbędzie się na zakończenie drugiego dnia Kiermaszu.

Osoby zainteresowane udziałem, mogą zgłosić się osobiście do siedziby Stowarzyszenia mieszczącej się w Krwonach 32, lub wysłać zgłoszenia pocztą elektroniczną na adres: biuro@lgd-tur.org.pl, lub pocztą tradycyjną na adres: Krwony 32, 62-720 Brudzew. Kartę zgłoszeniową oraz regulamin zamieszczone sa na stronach internetowych organizatora.

Kiermasz organizowany jest we współpracy z Gminą Wiejską Turek oraz Gminą Miejską Turek. Kiermasz Bożonarodzeniowy będzie częścią organizowanej corocznie Magii Świąt w Turku.

reklama

 

Podobne artykuły

Ruszyła tegoroczna Magia Świąt. Kiermasz,...

Ruszyła tegoroczna Magia Świąt. Kiermasz, Fabryka...

z wczoraj
Wideo: Finał akcji

Wideo: Finał akcji "Podarujmy dzieciom święta". MOPS...

z wczoraj
Wideo: Święty Mikołaj i Jasełka w Urzędzie...

Wideo: Święty Mikołaj i Jasełka w Urzędzie Miasta....

13 grudz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama