sobota 11 lipca 2020

Benedykta, Kariny, Olgi

reklama

Warsztaty z budowy karmników i ognisko z Lokalną Grupą OTOP już w sobotę!

Warsztaty z budowy karmników i ognisko z Lokalną Grupą OTOP już w sobotę! - foto: John Piekos / Getty Images
foto: John Piekos / Getty Images 

Już w najbliższą sobotę 16 listopada o godzinie 12:00 rozpoczną się warsztaty z budowy karmników organizowane przez Turkowską Grupę Lokalną OTOP  w siedzibie Nadleśnictwa Lasów Państwowych w Turku.

Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych, tych młodszych i starszych, którym nie jest obojętny los ptaków w czasie zimy. W trakcie spotkania dowiedzieć można się będzie w jaki sposób dokarmiać ptaki w czasie zimy, jak zbudować karmnik czy budkę lęgową a także jakie gatunki ptaków można zaobserwować w naszym lesie.

reklama

Wizyta w Nadleśnictwie rozpocznie się o godzinie 12:00 prelekcją na temat dokarmiania ptaków. Następnie, pod okiem specjalistów, będzie można nowo zdobytą wiedzę wykorzystać w praktyce i nauczyć się podczas warsztatów budowania budek lęgowych i karmników. Na zakończenie planowane jest dla wszystkich ognisko (jeśli ktoś ma ochotę może przynieść ze sobą kiełbaskę).

Zapraszamy na kolejne niezwykłe spotkanie przybliżające nam świat ptaków organizowane przez Turkowską Grupę Lokalną OTOP.

Warsztaty z budowy karmników i ognisko z Lokalną Grupą OTOP już w sobotę!

Podobne artykuły

Na ratunek nadleśnictwu - leśny numer...

Na ratunek nadleśnictwu - leśny numer interwencyjny

z dzisiaj
Monitoring bocianów Gminy Przykona otwarty!

Monitoring bocianów Gminy Przykona otwarty!

7 lip.
Wybrano imię dla młodej samicy bielika z...

Wybrano imię dla młodej samicy bielika z turkowskich...

6 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama