czwartek 16 lipca 2020

Eustachego, Mariki, Mirelli

reklama

Wideo: Kolejne zabawki trafiły na akcję "Podarujmy dzieciom święta"

Wideo: Kolejne zabawki trafiły na akcję
 

Trwa zbiórka zabawek w ramach akcji "Podarujmy dzieciom święta" zorganizowanym po raz drugi przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej. Dziś udaliśmy się z kamerą by sprawdzić jak przebiega tegoroczna zbiórka. 

Zabawek, gier, maskotek i książek jest już co raz więcej. Panie z MOPS w Turku cieszą się, że odzew jest w tym roku większy ale liczą na kolejne obfite dary. Celem akcji organizowanej z myślą o najbardziej potrzebujących dzieciach, jest niesienie pomocy i radości dzieciom z naszego miasta.

reklama

Pamiętajmy o tym, że nawet najdrobniejszy gest z sprawi ogromną radość i umili dzieciom świąteczny czas – mówią pracownicy MOPS i dziękują za wszelkie okazane wsparcie.

Zbiórka trwa od 6 listopada do 2 grudnia. Wszyscy chętni mogą oddać niepotrzebne zabawki, książki, puzzle czy gry w dobrym i kompletnym stanie w siedzibie MOPS przy ul Konińskiej 4 w godzinach od 7.15 do 15.00.

Wideo: Kolejne zabawki trafiły na akcję

Podobne artykuły

Kolejne

Kolejne "Kolorowe wakacje" na Matejki za nami

z wczoraj
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Turku...

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Turku zaprasza...

30 czerw.
Wolontariacki #GaszynChallenge ze sporą dawką...

Wolontariacki #GaszynChallenge ze sporą dawką...

10 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama