niedziela 15 grudnia 2019

Celiny, Ireneusza, Niny

reklama

Plebiscyt III edycji Miszczów Parkowania zakończony

Plebiscyt III edycji Miszczów Parkowania zakończony
 

Plebiscyt na „Miszcza Parkowania” w III edycji tego niechlubnego konkursu wygrywa Volkswagen Touran zaparkowany tuż przed wejściem do bloku na ul. Spółdzielców. Łącznie do III edycji "Miszczów Parkowania" otrzymaliśmy ponad 100 zdjęć z czego w finałowym głosowaniu brało udział 12 i oddano 348 głosy.

Zdjęcie Tourana zdobyło 180 głosów. Na drugim miejscu uplasował się zaparkowany na przejściu dla pieszych Citroen Picasso z interweniującą panią policjant w tle. Na to zdjęcie oddano 88 głosów. Na trzecim miejscu z 34 głosami wybraliście Daewoo Tico, który choć mały zajmował dwa miejsca parkingowe pod jednym z turkowskich marketów.

reklama

Autorom zdjęć gratulujemy wyboru i zapraszamy do kontaktu z redakcją w celu obioru nagród. Kolejna edycja Miszczów Parkowania już w 2020 roku ale już teraz możecie wysyłać zdjęcia na redakcja@turek.net.pl z dopiskiem w tytule „Miszczowe Parkowania”. 

Podobne artykuły

PLEBISCYT:

PLEBISCYT: "Miszczowie Parkowania" - finałowa 12-tka

Dobiega końca III edycja

Dobiega końca III edycja "Miszczów Parkowania". Na...

9 paźd.
Najpopularniejszy sołtys powiatu tureckiego...

Najpopularniejszy sołtys powiatu tureckiego otrzymał...

6 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama