czwartek 06 października 2022

Artura, Fryderyki, Petry

18°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Plebiscyt III edycji Miszczów Parkowania zakończony

Plebiscyt III edycji Miszczów Parkowania zakończony
 

Plebiscyt na „Miszcza Parkowania” w III edycji tego niechlubnego konkursu wygrywa Volkswagen Touran zaparkowany tuż przed wejściem do bloku na ul. Spółdzielców. Łącznie do III edycji "Miszczów Parkowania" otrzymaliśmy ponad 100 zdjęć z czego w finałowym głosowaniu brało udział 12 i oddano 348 głosy.

Zdjęcie Tourana zdobyło 180 głosów. Na drugim miejscu uplasował się zaparkowany na przejściu dla pieszych Citroen Picasso z interweniującą panią policjant w tle. Na to zdjęcie oddano 88 głosów. Na trzecim miejscu z 34 głosami wybraliście Daewoo Tico, który choć mały zajmował dwa miejsca parkingowe pod jednym z turkowskich marketów.

reklama

Autorom zdjęć gratulujemy wyboru i zapraszamy do kontaktu z redakcją w celu obioru nagród. Kolejna edycja Miszczów Parkowania już w 2020 roku ale już teraz możecie wysyłać zdjęcia na redakcja@turek.net.pl z dopiskiem w tytule „Miszczowe Parkowania”. 

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

2
3
4

Podobne artykuły

Wideo: Gospodynie z Będziechowa wygrywają w...

Wideo: Gospodynie z Będziechowa wygrywają w...

30-08-2021
Zagłosuj na dziewczyny z powiatu tureckiego w...

Zagłosuj na dziewczyny z powiatu tureckiego w finale...

24-09-2020
Klaudia Golczyńska z Russocic prosi o głosy w...

Klaudia Golczyńska z Russocic prosi o głosy w...

25-06-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama