Grzyby, grzybki, podgrzybki i nie tylko...

czwartek 06 października 2022

Artura, Fryderyki, Petry

12°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Sala XVI edycji "Biesiady Piosenki z Myszką" pełna ludzi.

Sala XVI edycji
 

W środe 20 listopada w Sali „Barbórka” zorganizowana została XVI już edycja „Biesiady Piosenki z Myszką”. Jak co roku impreza przyciągnęła tłumy ludzi.

Niezmienie od kilkunastu lat Miejski Dom Kultury zajmuje się organizacją „Biesiady Piosenki z Myszką”. Również tegoroczna edycja imprezy dla seniorów cieszyła się dużą popularnością. Imprezę rozpoczął dyrektor MDK Turek Paweł Siwiński. Głos również zabrał burmistrz miasta Romuald Antosik. Głównym założeniem eventu jest występ zespołów, które wykonują piosenki sprzed lat. W tym roku wystąpiło 12 zespołów takich jak : Jarzębinki z Malanowa, Turkowianki, Razem z Brudzewa, Wywszynianki czy Seniorskie Nuty z Władysławowa.

reklama

Sponsorami tegorocznej edycji : Piekarnia Muchlin Marka Kozłowskiego, Piekarstwo Krzysztofa Ogrodowczyka i Cukiernia „Bezik” Zdzisława Jesiołowskiego.

2
3
4
5

Podobne artykuły

Czepce wzbudziły sensację! Malanowska...

Czepce wzbudziły sensację! Malanowska "Tradycja"...

29 czerw.
Powitali lato w słowiańskim klimacie. Wspólna...

Powitali lato w słowiańskim klimacie. Wspólna...

19 czerw.
Śpiewali, recytowali i malowali - innowacyjny...

Śpiewali, recytowali i malowali - innowacyjny...

27 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama