niedziela 05 lipca 2020

Antoniego, Bartłomieja, Karoliny

reklama

Kwiaty i podziękowania czyli obchody Dnia Pracownika Socjalnego.

Kwiaty i podziękowania czyli obchody Dnia Pracownika Socjalnego.
 

W dniu 21 listopada pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Turku obchodzili Dzień Pracownika Socjalnego. Podczas uroczystego spotkania nie zabrakło życzeń i kwiatów.

Jak podkreślała Małgorzata Modrzejewska, dyrektor MOPSu podczas czwartkowej (21 listopada) uroczystości. Dzień Pracownika Socjalnego to święto wszystkich osób zatrudnionych w ośrodku. Serdecznie podziękowała ona wszystkim pracownikom Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej za codzienną współpracę. Jak mówiła zawsze może liczyć na pomocną ich pomocną dłoń. Wspomniała też, że to nie praca do każdego, to zawód do którego trzeba mieć powołanie, nie ma tu miejsca dla przypadkowych osób.

reklama

Życzenia oraz prezenty z okazji święta na ręce szefowej pomocy społecznej złożyli: burmistrz Romuald Antosik, Elżbieta Niespodziańska – przewodnicząca miejskiej Komisji Zdrowia i Pomocy Społecznej oraz Andrzej Fryt i Tomasz Naglewski – kierownicy Środowiskowych Domów Samopomocy przy ul. Poduchowne i 3 Maja. 

Podobne artykuły

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Turku...

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Turku zaprasza...

30 czerw.
Wolontariacki #GaszynChallenge ze sporą dawką...

Wolontariacki #GaszynChallenge ze sporą dawką...

10 czerw.
Wyjątkowe podziękowania dla wolontariuszy -...

Wyjątkowe podziękowania dla wolontariuszy - absolwentów

24 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama