środa 15 lipca 2020

Henryka, Igi, Włodzimierza

reklama

Licznik ogrodowy na wiosnę i lato - informacja PGKiM

Licznik ogrodowy na wiosnę i lato - informacja PGKiM - foto: Gardenia
foto: Gardenia 

Wielu właścicieli domów instaluje ogrodowe liczniki na wodę. Wszystkim przypominamy, że zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury, wody zużytej do celów ogrodowych nie rozliczymy przez cały rok kalendarzowy.

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Turku informuje wszystkich właścicieli nieruchomości, posiadających wodomierz ogrodowy o tym, że wodę zużytą bezpowrotnie na cele ogrodowe można rozliczać osobno tylko w jasno określonym czasie. Termin ten reguluje Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 14 stycznia 2002r. w sprawie przeciętnych norm zużycia wody.

reklama

Zgodnie z tabelą 2 wspomnianego rozporządzenia, od 1 stycznia 2020 r. ulega zmianie okres rozliczania wodomierzy liczących wodę bezpowrotnie zużytą w ogrodzie. Wodę z licznika ogrodowego będzie można rozliczać osobno, tj. poza tą zużytą na cele domowe, w okresie od 15 kwietnia do 15 września każdego roku. Zainteresowanym informacji na powyższy temat udzielają pracownicy Spółki, pod numerami telefonów 63 28 00 308 lub 63 28 00 310.

materiał\ nadesłany

Podobne artykuły

Kto będzie odbierał śmieci od 1 lipca? Do...

Kto będzie odbierał śmieci od 1 lipca? Do przetargu...

3 czerw.
Było mu zimno - teraz będzie miał gorąco....

Było mu zimno - teraz będzie miał gorąco....

3 czerw.
Przywrócono pełne funkcjonowanie PSZOK w Turku

Przywrócono pełne funkcjonowanie PSZOK w Turku

15 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama