poniedziałek 03 sierpnia 2020

Augustyna, Kamelii, Lidii

reklama

Jest komunikat Zarządu Spółki PROFIm w związku ze skutkami pożaru

Jest komunikat Zarządu Spółki PROFIm w związku ze skutkami pożaru - foto: profim.pl
foto: profim.pl 

W opublikowanym dzisiaj tj. 27 listopada w godzinach popołudniowych komunikacie Zarząd Spółki PROFIm, firma informuje o prowadzonej analizie sytuacji i zapewnia czynności mające na celu minimalizację problemów produkcyjnych.

Oto pełna treść komunikatu:

reklama

W nocy z 26 na 27 listopada 2019 roku miał miejsce pożar w zakładzie produkcyjnym Profim w Turku, w wyniku którego zniszczeniu uległa część hali produkcyjnej. Ten nieszczęśliwy i niezależny od Profim wypadek ma charakter siły wyższej (Force Majeure).  

Zdarzenie to będzie miało okresowy wpływ na możliwości produkcyjne Profim. Dokładny zakres i termin ograniczeń produkcyjnych Profim jest w trakcie analiz. Podejmujemy wszelkie czynności i starania, aby zminimalizować wpływ tego zdarzenia na naszą działalność operacyjną. Po opracowaniu dalszego planu działania będziemy się niezwłocznie z Państwem kontaktować by omówić dalsze kroki.

Zarząd Profim Sp. z o.o

reklama

Źródło: PROFIm

Podobne artykuły

Uwaga na zagrożenie pożarowe w naszych lasach!...

Uwaga na zagrożenie pożarowe w naszych lasach!...

29 lip.
Gm. Tuliszków. Pożar kotłowni w Ogorzelczynie

Gm. Tuliszków. Pożar kotłowni w Ogorzelczynie

8 lip.
Wideo: Pożar lakierni i magazynu w Dobrej. W...

Wideo: Pożar lakierni i magazynu w Dobrej. W akcji...

1 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama