poniedziałek 10 sierpnia 2020

Bianki, Borysa, Wawrzyńca

reklama

Spotkanie władz miasta i powiatu z Zarządem PROFIm

Spotkanie władz miasta i powiatu z Zarządem PROFIm
 

W środę 27 listopada w godzinach wieczornych miało miejsce spotkanie Zarządu spółki Profim ze Starostą Dariuszem Kałużnym, Wicestarostą Władysławem Karskim, Burmistrzem Romualdem Antosikiem i Wiceburmistrzem Joanną Misiak-Kędziorą. Spotkanie odbyło się na terenie zakładu przy ul. Górniczej.

W obliczu dzisiejszego kryzysu związanego z pożarem na terenie zakładu produkcji mebli biurowych - największego pracodawcy w Turku i drugiego największego w powiecie -  Starosta zaoferował pomoc poprzez jednostki podległe zarówno dla potrzebujących pracowników jak i pomoc formalną w dla firmy w celu odbudowy i przywrócenia produkcji. Pomoc zaoferował także Burmistrz Turku.

reklama

Prezes Profim Piotr Chełmiński oświadczył, że firma spotkała się z ofertą wsparcia i chęcią pomocy także od partnerów biznesowych. Firma jest także w stałym kontakcie z pracownikami, na bieżąco informując ich o rozwoju sytuacji i warunkach pracy w czasie przestoju w części wydziałów. P. Chełmiński zapewnił, że firma będzie na bieżąco wydawać komunikaty i informować o aktualnej sytuacji.

źródło: Powiat Turecki

Podobne artykuły

Umyślne podpalenie przyczyną pożaru radiowozu...

Umyślne podpalenie przyczyną pożaru radiowozu pod...

7 sierp.
Wideo: Policyjny radiowóz spłonął pod komendą...

Wideo: Policyjny radiowóz spłonął pod komendą...

6 sierp.
Uwaga na zagrożenie pożarowe w naszych lasach!...

Uwaga na zagrożenie pożarowe w naszych lasach!...

29 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama