poniedziałek 03 sierpnia 2020

Augustyna, Kamelii, Lidii

reklama

Michał Dębczyński Wolontariuszem Roku 2019.

Michał Dębczyński Wolontariuszem Roku 2019.
 

Dnia 5 grudnia wypada Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Jak co roku odbył się on w turkowskim Centrum Wolontariatu. Tegoroczny tytuł Wolontariusza Roku zdobył Michał Dębczyński.

Tradycji stało się zadość i w tym roku został wybrany Wolontariusz Roku. Tytuł ten przyznawany jest od 2006 roku. Głównym założeniem konkursu organizowanego przez Urząd Miejski w Turku jest docenienie dobroczynnych działa osób, które robią to charytatywnie. W tym roku komisja w składzie: Elżbieta Niepodziańska – przewodnicząca miejskiej Komisji Zdrowia i Pomocy Społecznej, Ewa Podembska – laureatka konkursu Wolontariusz roku 2016, Aleksandra Purcel-Kowalska – kierownik Wydziału Spraw Społecznych w UM, Elżbieta Piąstka – wicedyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Paweł Kwiatkowski – przewodniczący Komisji Oświaty Kultury i Sportu Rady Miejskiej Turku oraz wiceburmistrz Jerzy Kurzawa jednogłośnie wybrali Michała Dębczyńskiego. Udzielał się on w takich akcjach jak: pomoc pacjentom oddziału wewnętrznego, liczne zbiórki dla potrzebujących, pomoc w nauce dzieciom czy Szlachetna Paczka.

reklama

Podczas wydarzenia głos zabrała dyrektor Miejskiego Ośrodku Pomocy Społecznej-Małgorzata Modrzejewska. A samą kopertę, w której znajdowało się nazwisko zwycięzcy konkursu, otworzył burmistrz miasta Turku-Romuald Antosik. W czasie uroczystości pojawił się również tort oraz część artystyczna przygotowana przez wolontariuszy.

Podobne artykuły

Kolejne

Kolejne "Kolorowe wakacje" na Matejki za nami

15 lip.
Nie ma wakacji bez donacji czyli kolejna akcja...

Nie ma wakacji bez donacji czyli kolejna akcja...

7 lip.
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Turku...

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Turku zaprasza...

30 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama