poniedziałek 10 sierpnia 2020

Bianki, Borysa, Wawrzyńca

reklama

"Co mi w duszy gra" czyli świąteczny konkurs w liceum.

 

Dzisiaj 11 grudnia w auli Liceum Ogólnokształcącego w Turku odbył się koncert świąteczny „Co mi w duszy gra”. Była to również okazja do ogłoszenia wyników X Powiatowego Konkursu Literacko-Plastycznego.

Na początku głos zabrała dyrektor turkowskiego LO Danuta Szczepanik. Przywitała wszystkich gości oraz podziękowała za przybycie. Następnym punktem imprezy było wręczenie nagród oraz wyróżnień w ramach X Powiatowego Konkursu Literacko-Plastycznego „Co mi w duszy gra”. Rywalizacja podzielona zostyała na 3 kategorie. W części plastycznej: I miejsce zajęły Dominika Smolińska (Zespół Szkół w Przykonie) i Żaneta Nowak (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrej), II miejsce zajęły: Martyna Ignaczak (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrej) wraz z Kingą Szafoni (Zespół Szkół Technicznych w Turku). Wyróżnienie otrzymała Julita Borowska z Liceum Ogólnokształcącego w Turku.

reklama

Drugą kategorią była fotografia. W niej: I miejsce zajęli Adrian Grzesiak (Zespół szkolno-Przedszkolny w Dobrej) i Mateusze Janiak (Szkoła Podstawowa w Chylinie), II miejsce zajęła Amelia Czelusta (Szkoła Podstawowa w Kowalach Pańskich). Wyróżnienia otrzymały: Adrianna Kolenda (Zespół Szkół Technicznych w Turku), Zuzanna Przybylska (Szkoła Podstawowa nr 5 w Turku), Martyna Milczarek (Zespół Szkolno- Przedszkolny w Dobrej), Amelia Kałużna (Zespół Szkół Technicznych w Turku), Dominika Kusz (Zespół Szkół Technicznych w Turku). Ostatnią kategorią była literatura. Tutaj nie przyznano żadnych miejsc, a jedynie wyróżnienia. Otrzymały je: Amelia Dzikowska (Szkoła Podstawowa w Skarżynie), Katarzyna Bartosik (Szkoła Podstawowa w Kowalach Pańskich) oraz Kinga Walczak (Liceum Ogólnokształcące w Turku).

Następnie nadszedł czas na część artystyczną przygotowaną przez uczniów oraz nauczycieli turkowskiego Ogólniaka.

reklama

 

Podobne artykuły

Usta milczą, dusza śpiewa - wyjątkowy koncert...

Usta milczą, dusza śpiewa - wyjątkowy koncert...

17 lip.
Sołectwa gminy Brudzew wyróżnione w konkursie...

Sołectwa gminy Brudzew wyróżnione w konkursie...

11 lip.
Uczeń SP w Chylinie wśród laureatów konkursu...

Uczeń SP w Chylinie wśród laureatów konkursu "Popisz...

12 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama