środa 23 września 2020

Bogusława, Liwiusza, Tekli

reklama

Centrum Wolontariatu w Turku z wyjątkowym wyróżnieniem

Centrum Wolontariatu w Turku z wyjątkowym wyróżnieniem
 

12 grudnia odbyła się uroczysta Gala Wielkopolskiego Dnia Wolontariusza, podczas której rozstrzygnięto regionalny konkurs "Laury Wolontariatu" - mamy spory powód do dumy, bowiem Centrum Wolontariatu i Organizacji Pozarządowych przy MOPS w Turku otrzymało wyróżnienie!

Na gali na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich instytucję reprezentowały: Beata Pacławska i Elżbieta Piąstka, które odebrały nagrodę w kategorii "Organizacja/instytucja przyjazna wolontariatowi".

reklama

Nie podlega wątpliwości fakt, że nasze Centrum Wolontariatu jak najbardziej zasłużyło na wyróżnienie w tym konkursie. Wolontariuszy w czerwonych koszulkach widzimy niemalże na każdej akcji i wydarzeniu organizowanym w Turku. Niedawno mieliśmy okazję obserwować kolejną edycję Szlachetnej Paczki w naszym mieście, a w ten weekend również możemy zobaczyć wolontariuszy w trakcie Magii Świąt na turkowskim rynku.

Gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych takich wyróżnień!

Podobne artykuły

Akcja poboru krwi w Ambro: oddali 34 litry...

Akcja poboru krwi w Ambro: oddali 34 litry cennego...

18 wrz.
Wideo: Sukces akcji zbiórki krwi dla Agaty....

Wideo: Sukces akcji zbiórki krwi dla Agaty. Zebrano...

16 wrz.
Już dziś akcja poboru krwi dla Agaty...

Już dziś akcja poboru krwi dla Agaty Pilarskiej. Nie...

15 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama